تعبیر خواب بوسه ی برادر شوهر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بوسه ی برادر شوهر

خواب هایی با موضوع روابط رمانتیک و خارج از عرف، معمولا باعث نگرانی یا ایجاد احساس بدبینی در ذهن بیننده ی خواب می شوند. در این مطلب به بررسی و سمبل شناسی یکی از این سمبل های حساسیت برانگیز می پردازیم که بسیاری در مورد آن سوالاتی را مطرح کرده اند. ممکن است در خواب مشاهده کنید که در حال بوسیدن برادر شوهر خود هستید یا بر عکس، او در حال بوسیدن شما می باشد.

این خواب نماد وقوع یک اتفاق بد در آینده یا ایجاد بی آبرویی برای شما یا اطرافیانتان نیست و از این بابت نیازی نیست که نگران باشید. در علم تعبیر خواب روانشناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. ما در طول زندگی با انسان ها یا تفکرات مختلفی آشنا می شویم و این موضوع بر نحوه ی اندیشیدن یا تصمیم گیری ما در مورد زندگی تاثیر می گذارد.

برادر شوهر شما در واقع سمبل یک ایده یا فکر است که طی روز ها یا ماه های اخیر در حال تاثیر پذیرفتن از آن هستید. به ذات عمل بوسیدن در دنیای واقعی توجه کنید. زمانی که یک فرد را می بوسیم، اعلام می کنیم که آن فرد برای ما دوست داشتنی است و توانسته اعتماد و محبت ما را جلب کند. حال به شخصیت و رفتار برادر شوهر خود بیندیشید. اگر این فرد را در واقعیت می شناسید، از خودتان بپرسید که این فرد برای شما سمبل چه خصلت یا طرز فکری می باشد؟ از طرز زندگی و رفتار این فرد چه درسی می گیرید؟ انرژی و افکار این فرد در نظر شما مثبت است یا منفی؟

در واقع آگاه باشید که در حال تاثیر پذیرفتن از چه نوع افکار یا انرژی هایی هستید. ممکن است ناآگاهانه و از روی غفلت، در حال تاثیر پذیرفتن از افکاری باشید که ماهیت ناسالم و فاسدی دارند و می توانند آرامش ذهنی شما را در ادامه مختل کنند. انسان ها موجودات پیچیده ای هستند و شناخت ماهیت و ذات آن ها کار ساده ای نیست.

افکار و ایده هایی که درون جامعه پراکنده می باشند نیز به همین شکل، دارای ماهیتی پیچیده هستند. گاهی اوقات ممکن است کورکورانه به پذیرش برخی ایده ها و افکاری بپردازیم که نمی توانند در طولانی مدت، آرامش روانی ما را تامین کنند یا حتی ممکن است باعث آسیب زدن و بیمار ساختن ما بشوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...