تعبیر خواب بوسه بر دست

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بوسه بر دست

بوسه و بوسیدن از جمله خواب های رایجی است که ممکن است هر یک از ما تجربه کنیم. در این مطلب به بررسی سمبل بوسه بر دست به عنوان یک کنش انسانی می پردازیم. ممکن است در خواب مشاهده کنید که فردی در حال بوسیدن دست شما می باشد یا بر عکس، خودتان در حال بوسیدن دست فرد دیگری می باشید. به طور مثال دست معشوق، دست پدربزرگ یا مادربزرگ و غیره.

از بوسیدن دست می توان به عنوان عملی محترمانه یاد کرد. در واقع وقتی یک فرد در نظر ما دارای شان و شخصیت بالایی می باشد، برای جلب نظر و نشان دادن احترام و محبت خود به او، اقدام به بوسیدن دستان او می کنیم. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. در واقع آن ها نماد افکار و انرژی هایی هستند که در حال تاثیر گذاشتن بر طرز فکر و تصمیمات روزمره یا عقاید ما هستند. برای این که دلیل حضور یک شخص را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که فکر کردن به او، چه احساس، فکر یا خاطره ای را درون شما زنده می کند؟ افکار و طرز رفتار این فرد برای شما یاد آور چه درسی از زندگی می باشد؟

از رفتار های مثبت یا منفی این شخص می توانید چه درس هایی بیاموزید؟ حتی اگر افراد منفی یا بد را در خواب خود مشاهده کنید، می توانید از آن ها نکات جدیدی بیاموزید. افراد منفی معمولا نماد افکار یا عادت های منفی هستند که بهتر است از آن ها پرهیز کنید و اجازه ندهید بر زندگی شما تاثیر بگذارند.

همچنین اشخاص مختلفی که در خواب ظاهر می شوند، درس مهمی را به ما یادآور می شوند. این که طرز فکر یا نگرش ها مانند انسان ها پیچیده هستند و عیار آن ها را نمی توان به سادگی سنجید. به طور مثال اخیرا کتابی از یک فیلسوف برجسته خوانده اید یا در حال درک و تحقیق در مورد یک مکتب روان شناسی هستید. کار شما ارزشمند است و می تواند به شما کمک کند تا با ذهن دیگر انسان ها آشنا شوید و درک کنید که آن ها چگونه درباره ی زندگی ممکن است فکر کنند.

مطالعه ی افکار گوناگون به شما کمک می کند تا به ادبیات و زبانی قوی دست پیدا کنید و به شکل مسلط تر یا تاثیر گذار تری با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کنید. اما یکی از اشتباهاتی که اغلب مرتکب می شویم این است که به صرف این که یک کتاب یا یک فرد، نظر یا حرف جالب و مثبتی گفته است، تمام افکار و نظرات او را بی چون و چرا می پذیریم و سرلوحه ی زندگی خود قرار می دهیم.

خوابی با موضوع بوسیدن دست می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که با همین کیفیت در حال تاثیر پذیرفتن از یک شخص یا طرز فکر هستید و لازم است در مورد ماهیت این فرد یا طرز فکر، هوشیاری بیشتری به خرج دهید. از پذیرش کورکورانه ی افکار و نظرات مختلف خودداری کنید و از عقل و شهود خود برای درک ماهیت حقایق استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...