تعبیر خواب روانشناسی زبان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب روانشناسی زبان

مواجهه با علوم مختلف در خواب می تواند در قالب موقعیت ها، اشیا، اشخاص و احساسات گوناگونی رخ دهد و از این بابت جلب توجه کرده و فکر ما را به خود مشغول کند. در این مطلب به طور نمونه به بررسی نحوه ی تفسیر یکی از علومی می پردازیم که می تواند در خواب ظاهر شود و الگوی به کار رفته در تفسیر این سمبل ممکن است بتواند در نحوه ی تفسیر علوم دیگر که ممکن است در خواب ظاهر شود، کاربرد موثری داشته باشد.

دیدن شخصی که تخصص او روان شناسی زبان می باشد یا کتابی را در حوزه ی روان شناسی زبان تالیف کرده است

در شیوه ی تعبیر خواب روان شناسی، همواره به جنبه ی سمبلیک عناصر خواب توجه می شود نه معنای مستقیم آن ها. به طور مثال ممکن است بار ها تجربه کرده باشید که کتاب علوم یا ریاضی یا جغرافیای دوران ابتدایی خود را در دست دارید یا در کلاس های درسی و امتحانی علومی حضور دارید که هیچ ربطی به حوزه ی تخصصی یا مطالعات فعلی شما ندارند و احساس کنید که این صرفا یک خواب پریشان بوده است.

اما قطعا اینطور نیست و در شیوه ی تعبیر خواب روان شناسی، به طور پیش فرض هیچ سمبل غیر قابل تعریفی وجود ندارد و عناصر خواب دارای نقطه ی کور نیست. این موضوع به این معناست که شما می توانید برای علوم مختلفی که در خواب با آن ها رو به رو می شوید نیز توصیفی ارائه داده و به آن ها به چشم یک سمبل نگاه کنید.

فردی که در خواب با تخصص روان شناسی زبان مشاهده می کنید سمبل بخشی از افکار و شخصیت خودتان می باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری در حال مواجهه یا تاثیر گرفتن از آن می باشید. علوم مختلف در واقع نوعی قدرت هستند که انسان ها می توانند از آن ها در جهان مثبت یا منفی استفاده کنند و صرف این که فردی صاحب علم را در خواب مشاهده می کنید به این معنی نیست که آن وجهه ی شخصیتی هم اکنون مثبت و سازنده است. اما تخصص او می تواند حقایق بیشتری را در مورد قدرت ها و ویژگی های این وجهه نشان دهد. روانشناسی زبان نشان می دهد که یک زبان (وسیله ای برای ارتباط گیری با دیگران) چگونه درون روان ما انسان ها ریشه دار شده و آناتومی روانشناسانه ی زبان را بازگو می کند و می تواند حقایق بسیاری از روان ما انسان ها را بازگو کند.

زبان نماد نوعی قدرت برقراری ارتباط و روان شناسی نیز نوعی مهارت و تخصص در شناخت دیگران یا ماهیت روانی خودتان یا هر موجودی می باشد که دارای ذهن می باشد. هر دوی این قدرت ها قابل توجه و ارزشمند هستند و بهره مندی از آن ها نشان دهنده ی یک ذهن عمیق و تکامل یافته می باشد. اما باید بدانید که آیا از این قدرت در جهت درست استفاده می کنید یا به وسیله ی آن در حال آسیب رساندن به خود می باشید؟

گاهی پیش می آید که برای سال های طولانی در مورد افکار و اندیشه های مختلف مطالعه می کنیم، می اندیشیم یا می نویسیم، اما لزوما این کار را در جهت مفید و سازنده انجام نمی دهیم بلکه ممکن است وارد چرخه های بیمارگونه و مخربی شویم که ذهن ما را در مسیر زوال و تباهی می اندازند. درست مثل این که یک ویروس به جان تنی قوی و نیرومند بیوفتد و به محض یافتن فرصت، شروع به تکثیر کرده و تاثیر بدی بر روی سلول های بدن ایجاد کند و باعث شود تا سلول ها، روند مخربی را در پیش بگیرند.

این خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که متوجه قدرت های ذهنی خاص خود باشید و اجازه ندهید که آن ها بر علیه شما رفتار کنند. همچنین اگر در روز ها یا ماه های اخیر دچار ناراحی و مشکلی شده اید که شما را سخت درمانده و ناامید کرده است، شاید وقت آن باید که از یکی از قدرت های ذهنی خود برای برون رفت از مشکل استفاده کنید. در واقع ظهور فردی با علم روان شناسی زبان می تواند به این معنا باشد که شما لازم است این قدرت روانی و این جنبه ی شخصیتی خود را به کار بگیرید و از دست کم گرفتن یا نادیده گرفتن آن خودداری کنید چرا که هم اکنون و به علت شرایط زندگی، بیش از هر زمان دیگری به آن نیازمند می باشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...