تعبیر خواب جزوه ی درس برنامه نویسی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب جزوه ی درس برنامه نویسی

در این مطلب به بررسی خوابی با سمبل جزوه ی درس برنامه نویسی به عنوان یک شی می پردازیم. راهکار هایی که در این مطلب ارائه می شود می تواند در تفسیر خواب های مشابه با موضوع جزوه و برنامه نویسی نیز موثر واقع شود.

ممکن است در حالی یک جزوه ی آموزش برنامه نویسی را در خواب مشاهده کنید که در دنیای واقعی، آشنایی یا علاقه ی خاصی به علم برنامه نویسی ندارید یا برعکس، آشنایی شما با علم برنامه نویسی در سطح بالایی می باشد. به هر صورت این خواب لزوما از شما نمی خواهد که دروس و مطالب جدیدی در مورد علم برنامه نویسی بیاموزید گرچه انجام این کار نیز بسیار پسندیده و ارزشمند می باشد. اما توجه داشته باشید که شما می توانید جزوه ی هر درس یا علمی را در خواب خود مشاهده کنید، در این حالت این سوال پیش می آید که ذهن ما قصد دارد در مورد چه چیزی صحبت کند؟

شما همواره می توانید نگاهی سمبلیک تر به خواب های خود داشته باشید. جزوه معمولا مطلبی خلاصه و چکیده از یک درس یا کتاب طولانی می باشد که به کارآموز اجازه می دهد تا بر محتوای ارزشمند درس، شناخت کافی پیدا کند. جزوه نوعی دورنما یا چشم انداز ارزشمند ایجاد می کند که می توان از آن برای یادگیری و مرور درس در پایان دوره ی یادگیری استفاده کرد.

ما در زندگی واقعی نیز در معرض یادگیری دروس مختلفی هستیم. این دروس همان تجاربی هستند که در مسیر مواجهه با چالش های زندگی به دست می آوریم. ارزش این دروس و تجارب معمولا بیشتر از آن مقداری است که فکرش را کنیم.

خوابی با موضوع برنامه نویسی می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که به برنامه نویسی ذهن و روان خود بپردازید. همان طور که برنامه نویسان به تربیت و آموزش کامپیوتر می پردازند. برنامه نویسان به کمک الگوریتم ها از کامپیوتر می خواهند تا به شکل خاصی بیاندیشد و کار های بخصوصی را انجام دهد. ذهن ما نیز آموزش پذیر است و می توان آن را تعلیم داد. اگر که بتوانیم روش های برنامه ریزی ذهن و نحوه ی کد نویسی روان را بیاموزیم. خوابی با موضوع جزوه ی برنامه نویسی می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که مهارت های روانی ای که در طول زندگی آموخته اید را دست کم نگیرید. این مهارت ها که در اثر مواجهه با تجارب و موقعیت های مختلف ایجاد شده اند به شما کمک می کنند تا با قدرت بیشتری با مشکلات و چالش های مشابه رو به رو شوید. هم اکنون زمان مناسبی است تا به مرور تجارب ارزشمند خود بپردازید و یک اشتباه را دوباره تکرار نکنید.

همچنین هم اکنون زمانی است که می توانید از تجربه و دانش خود برای برنامه نویسی مجدد ذهن تان استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...