تعبیر خواب دیدن رنگ قرمز

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دیدن رنگ قرمز

شما ممکن است رنگ قرمز را در طیف وسیعی از حالات، موقعیت ها و سمبل ها مشاهده کنید. این مطلب یک توصیف در مورد انرژی رنگ قرمز می باشد و تکنیک هایی که برای توصیف این رنگ مورد استفاده قرار گرفته است، می تواند در تفسیر خواب هایی با موضوع رنگ قرمز موثر واقع شود.

رنگ ها از سمبل ها و انرژی های بسیار سیال، رایج و آزادی هستند. چنین انرژی هایی مانند آب، قادرند به شکل ظرف هایی در آیند که درون آن ها ریخته می شوند و از این رو دارای اهمیت بسیار بالایی می باشند. هنگامی که از سمبل رنگ قرمز صحبت می کنیم، منظور تمام طیف های بسیار متنوعی است که در حوزه ی این رنگ قرار دارد.

ممکن است در خواب خود، صرفا پرتوهایی به رنگ قرمز مشاهده کنید یا قرمز را در ارتباط با سمبل هایی مثل لباس، رنگ مو یا نقوش روی دیوار مشاهده کنید. بسیار اهمیت دارد که دیدن رنگ قرمز در خواب، چه احساسی را درون شما زنده می کند. رنگ قرمز به خودی خود یا به شکل مجرد، لزوما یک سمبل مطلقا مثبت یا منفی نیست.

رنگ قرمز با توجه به شرایط می تواند احساسات رمانتیک، حس قدرت یا حس شرارت را منتقل کند. در دنیای واقعی، ما رنگ سرخ را به صورت خون و درون رگ های مان مشاهده می کنیم. در حالت عادی و ظاهر ما، این رنگ به طور آشکار و واضح وجود ندارد مگر زمانی که بدن ما زخمی شود یا متوجه آسیب خاصی شویم. به همین دلیل دیدن خون برای اغلب ما خوش آیند نیست و احساس مرگ و از دست رفتن بدن یا آسیب دیدگی را درون ما زنده می کند.

رنگ سرخ در ناخودآگاه ما می تواند به عنوان سمبلی از ریشه و تعلقات و آن دسته از انرژی هایی ثبت شده باشد که ما را به پایه ها و انگیزه ها و علت های اساسی مان برای زندگی متصل می کند. به همین دلیل اهمیت دارد که شما در خواب خود، رنگ قرمز را به چه شکل مشاهده میکنید.

اگر دیدن این رنگ برای شما تجربه ای ناخوش آیند است می توان اینطور استدلال کرد که انگیزه ها و علل زندگی خود را در معرض تهدید و خطر مشاهده می کنید و لازم است در مورد ماهیت این ترس و نگرانی جست و جو کرده و به آگاهی برسید. چنانچه دیدن رنگ قرمز برای شما احساسی خوش آیند و دلپذیر را ایجاد کند می تواند به این معنا باشد که در این برهه از زندگی، شانسی برای یافتن یک انگیزه و بازیچه ی مثبت برای زندگی و احساس تعلق دارید. مثل یافتن یک عشق جدید.

 اما چنانچه دیدن رنگ قرمز، احساسی خنثی را درون شما زنده کند، می تواند به این معنا باشد که لازم است درون مفهوم رنگ قرمز و احساسات و انرژی های مرتبط با آن که پیش از این تا حدی در مورد آن ها صحبت شد، تمرکز کرده و مفاهیم جدید و عمیق تری را بیاموزید یا به عبارتی حساسیت خود را نسبت به این انرژی افزایش بدهید. درست مانند نقاشی که حساسیت خود را به رنگ ها افزایش داده و قادر است طیف بیشتری از رنگ ها را شناسایی و تفسیر کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...