تعبیر خواب ماساژ دادن گربه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ماساژ دادن گربه

گربه سمبلی رایج در دنیای اسرارآمیز خواب ها می باشد. بسته به نحوه ی ظهور گربه در خواب، می توان تعابیر متفاوتی نیز برای آن در نظر گرفت. در این بخش به تفسیر وضعیتی می پردازیم که مشغول ماساژ دادن یک گربه هستید. گربه ای که در خواب خود مشاهده می کنید لزوما نماد یکی از اطرافیان شما در زندگی واقعی نیست. چنین خواب هایی می توانند توسط هر فردی دیده شوند. حتی توسط افرادی که کاملا تنها هستند و با دنیای اطراف خود ارتباطی ندارند.

چنانچه گربه در خواب شما به صورت یک موجود دوست داشتنی و مثبت ظاهر شود، می تواند نماد تجارب و احساسات لذت بخشی باشد که قادر به کسب آن ها هستید. این تجارب می توانند از طریق صحبت با یک دوست، مطالعه ی کتاب یا کار های مشابه به دست آیند. گربه می تواند به آن دسته از غرایز ما اشاره داشته باشد که به ما کمک می کنند تا اوقات فراغت داشته باشیم و از این اوقات لذت ببریم. چنانچه به زندگی روزمره ی گربه ها توجه کنید، آن ها اغلب مشغول استراحت هستند. به ماساژ گرفتن و ماساژ دادن یکدیگر علاقه دارند. بسیاری از افرادی که از کسالت های روانی رنج می برند به کمک گربه ها شادی و لذت زیادی کسب می کنند، چون اصولا گربه ها مهارت خاصی در لذت بردن از اوقات فراغت و زندگی خود دارند.

آن ها موجوداتی نرم و انعطاف پذیر و دوست داشتنی هستند و احساسات کودکانه ای را درون ما زنده می کنند. خوابی با موضوع ماساژ دادن گربه می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که بیش از گذشته به گربه ی درون خود توجه کنید و از اوقات فراغت خود غفلت نکنید. استراحت و شاد بودن به شما کمک می کند تا قدرت بیشتری به دست آورید و به ترمیم نقاط آسیب دیده ی روان خود بپردازید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...