تعبیر خوابی با موضوع رابطه ی جنسی و استرس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خوابی با موضوع رابطه ی جنسی و استرس

متن خواب:

خواب دیدم با نامزدم که رو بروی هم خوابیدیم رابطه جنسی دارم یهویی برادرش رو دیدم که در فاصله سه چهار متری از ما دراز کشیده و ما رو نگاه میکنه و من با دیدن اون رابطه جنسی رو قطع کردم

تعبیر خواب:

گاهی اوقات ما آدم ها دوست داریم که بتونیم تجربه ی خوبی رو به دست بیاریم، به طور مثال کار جدیدی رو شروع کنیم، کتاب خاصی رو مطالعه کنیم، موسیقی های جدیدی رو گوش بدیم. مثلا خیلی ها دوست دارن شعر خوندن و خوانندگی رو تجربه کنن اما چون بار ها درون زندگی مورد قضاوت قرار گرفتن از این کار می ترسن. می دونن که اگر بخوان برن سمت علایق شون، آدم هایی پیدا میشن که سرزنش شون کنن یا بگن این کارا یعنی چی؟

ما از زمان کودکی تا پایان زندگی، بار ها مورد قضاوت قرار می گیریم. خودمون هم ممکنه بار ها دیگران رو مورد قضاوت قرار بدیم اما اغلب نمی دونیم که این قضاوت کردن چه تاثیر بدی رو ایجاد میکنه و چه انرژی منفی شدیدی رو به سمت دیگران می فرستیم. خب آدم همیشه نمیتونه از خودش در مقابل انرژی ها و احساسات منفی ای که دیگران بهش میدن مراقبت کنه و ممکنه آسیب ببینه و زخمی روی قلبش ایجاد بشه.

خواب شما برای من نماد یک جور استرس یا نگرانی هست که درون شما رخنه کرده و باعث میشه نتونید به سمت تجربه ی لذت بخشی برید که این روز ها مد نظرتون هست. این تجربه لزوما رابطه ی جنسی نیست. اصولا خواب هایی با موضوع رابطه ی جنسی اصلا ارتباط خاصی با امیال جنسی فرد در دنیای واقعی ندارن. رابطه ی جنسی درون خواب یک عمل نمادین هست.

توصیه ای که می تونم بهتون کنم اینه که ذهن خودتون رو از این افکار منفی و استرس آوری که از دیگران گرفتید خالی کنید. چیز هایی وجود داره که دوست دارید تجربه کنید و این علایق شما به دیگران هم آسیبی نمی زنه. مسائلی هست که دوست دارید تجربه کنید و تصمیم گیری در موردشون فقط به عهده ی خوده شماست و به دیگران ربطی نداره. برادر شما درون این خواب به طور نمادین ظاهر شده. این شخصیت درون خواب، نماد اون احساسی هست که از دیگران گرفتید و درون قلبتون یه صورت یک ناراحتی باقی مونده. این خواب به این معنی نیست که برادر شما در دنیای واقعی آدم بد ذاتیه، نه اصلا. همون طور که گفتم، اتفاقات توی خواب کاملا نمادین هستن.

پس اول ذهنتون رو از انرژی های منفی پاکسازی کنید و در ادامه از خودتون در مقابل قضاوت گری های دیگران محافظت کنید تا بتونید درون زندگی تجربه های لذت بخش تری رو به دست بیارید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...