تعبیر خواب لکه های سفید روی لثه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب لکه های سفید روی لثه

لکه ها و نقاط اضافی ای که درون دهان ظاهر می شوند زمانی که به علت فعالیت یک عامل خارجی، ویروس یا باکتری باشند، در رده ی بیماری ها مورد مطالعه قرار می گیرند. در دنیای واقعی، بی توجهی به این نشانه ها می تواند در طولانی مدت، مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد کند. حال چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که بر روی لثه و یا دندان هایمان لکه ها یا زوائد سفید رنگی جمع شده است و چهره ی دهان و لثه ی ما را نامطلوب کرده است؟

به کاربرد دهان و لثه در دنیای واقعی توجه کنید. مهم ترین کاری که به کمک دهان انجام می دهیم غذا خوردن است. غذا در تعبیر خواب روان شناسی نماد خوراکی های فکری ماست. خوراکی های فکری همان افکار، احساسات و انرژی هایی هستند که از محیط اطراف خود دریافت می کنیم. دهان نیز سمبل آن دسته از مهارت ها یا ابزار های روانی ماست که کمک می کند تا این داده ها را تجزیه و تحلیل کنیم.

اما باید بدانید که ابزار های روانی نیز ممکن است گاها دچار نابهنجاری یا آسیب شوند، همان طور که در سطح فیزیکی، بدن ما می تواند آسیب پذیر بوده و گاها بیماری هایی را تجربه کند. اما عاقلانه ترین رفتار در مقابل بیماری چیست؟ درمان؟ خیر، پیشگیری از وقوع بیماری.

زمانی که در خواب مشاهده می کنید که لکه هایی سفید رنگ و اضافی بر روی لثه ی شما قرار گرفته است توجه داشته باشید که طی روز ها یا ماه های اخیر، چه افکار یا احساساتی را جذب کرده اید که آلوده بوده اند یا از منابع سطح پایین دریافت شده اند؟ ممکن است یک کتاب سطح پایین مطالعه کرده باشید یا با انسان هایی با انرژی های نامناسب معاشرت کرده باشید.

این خواب از شما می خواهد تا به پاکسازی این انرژی ها و احساسات منفی بپردازید چرا که در حال بیمار و ضعیف ساختن شما می باشند. رسیدن به آگاهی در مورد این افکار، خود گامی موثر در جهت غلبه کردن به آن ها می باشد. هدف از مراقبه می تواند عمیق تر فکر کردن باشد. این کار به شما کمک می کند تا به شفافیت در مورد انرژی های اطراف خود برسید و از خود در مقابل انرژی های سطح پایین محافظت کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...