تعبیر خواب خون دماغ شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خون دماغ شدن


در این مطلب خواب خون دماغ شدن به عنوان یک بیماری یا نابهنجاری مورد مطالعه قرار می دهیم. الگو هایی که در تفسیر این خواب مورد استفاده قرار می گیرد می تواند در تفسیر خواب هایی با موضوع نابهنجاری های بینی و دماغ، چانه، گردن و صورت نیز تا حد زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

در دنیای واقعی، تشخیص علت خون دماغ شدن در لحظه ی وقوع، چندان کار ساده ای نیست. در واقع خون دماغ شدن نشانه ای از مشکلات دیگری است که ممکن است از آن ها بی اطلاع باشیم. خون، انرژی حیاتی ماست و زمانی که خون از بدن ما خارج می شود، مقدار قابل توجهی از انرژی حیاتی خود را از دست می دهیم. انرژی ای که به ما کمک می کند تا از بدن فیزیکی خود استفاده کرده و از دنیای اطراف خود لذت ببریم.

در سطح روانی نیز، ما دارای انرژی های ارزشمندی هستیم که به ما کمک می کنند تا به شکل مناسب و سالمی زندگی کنیم، با دنیای اطراف خود تعامل فکری داشته باشیم و مواردی از این قبیل. همان طور که بدن فیزیکی ما ممکن است به علت آسیب یا نفوذ عامل خارجی دچار مشکل و نابهنجاری شده و انرژی خود را از دست بدهد، ممکن است مشکلاتی در سطح روانی به ما عارض شده و باعث هدر رفت انرژی روانی مان شود. گاها تشخیص و درمان این آسیب ها نیازمند صبر و تمرکز زیادی می باشد. گاها لازم است تا از کمک دیگران برای درمان این مشکلات استفاده کنیم چرا که علم و تخصص درمان این مشکلات را نداریم.

توجه کنید که خون دماغ در دنیای واقعی، کدام بخش های بدن ما را بیش از همه درگیر می کند؟ بینی و محدوده ی سر و صورت. ما در این محدوده دارای توانایی ها و بافت های بسیار کارآمد و بخصوصی هستیم که با وجود مشکل خون دماغ شدن، تمام این محدوده دچار گرفتاری می شود و روند فعالیت روزمره ی ما مختل می شود.

در سطح روانی یا انرژیکی، در این نواحی می توان چاکراهای اصلی و مهمی مثل چاکرای گلو، چشم سوم و تاج را مشاهده کرد به اضافه ی تعداد زیادی چاکرای فرعی. خوابی با موضوع خون دماغ می تواند به وجود مشکل در کارکرد های مربوط به این چاکرا ها بخصوص چاکرای چشم سوم اشاره داشته باشد.

این خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که از قدرت های روانی و ذهنی خود در جهت درست و سازنده ای استفاده کنید. از خود و توانایی هایتان سو استفاده نکنید. اجازه ندهید افراد سو استفاده گر شما را تحت تاثیر قرار دهند.

چنانچه از قدرت های ذهنی و روانی خود در جهت سو استفاده از دیگران بهره ببرید، در نهایت به کارکرد های روانی خود آسیب خواهید رساند. آسیب هایی که مانند خون دماغ شدن ممکن است علت و ریشه ی پنهانی داشته باشند و زمانی متوجه آن ها می شوید که پیشروی کرده و به صورت نشانگان ثانویه ظاهر می شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...