تعبیر خواب ماسک

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ماسک

ماسک از جمله اشیایی است که می تواند در موقعیت های مختلف در خواب ظاهر شود. در دنیای خواب ها هیچ چیز غیر ممکن نیست. از دیدگاه روان شناسی شما می توانید به واسطه ی کاربردی که یک شی برای شما دارد نسبت به علت حضور آن در خواب اطلاع پیدا کنید. بر این اساس، هنگامی که شیئی مانند ماسک را در خواب خود مشاهده می کنید، توجه داشته باشید که این شی را چگونه مورد استفاده قرار می دهید و برای شما چه اندازه ارزش و کاربرد دارد.

به طور مثال برای افراد خلاقی که از یک شی استفاده شده و بی ارزش برای انجام کار های خلاقانه استفاده می کنند، دیدن آن شی در خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شخص مبنی بر اهمیت دست بالا گرفتن نیروی خلاقه ای می باشد که درون انسان ها به امانت گذاشته شده اما اغلب ما آن را دست کم گرفته یا نسبت به ارزش و ماهیت آن بی اطلاع هستیم.

اما چنانچه ماسک صرفا برای شما سمبل وسیله ای برای جلوگیری از عارض شدن به بیماری های ویروسی باشد، این خواب می تواند تلاش ناخودآگاه شما برای مراقبت از شما در مقابل افکار و عقاید ناسالمی باشد که در دنیای واقعی در معرض ابتلا شدن به آن هستید.

مواجهه با بیماری های ویروسی در دنیای خواب به این معنی نیست که در واقعیت قرار است شما یا فرد دیگری به بیماری های ویروسی دچار شوید. از نظر تعبیر خواب روان شناسی، تمام سمبل هایی که در خواب مشاهده می کنیم به نحوی بازگو کننده ی ارکان روان و ذهن انسان می باشند و تفسیر چنین سمبل هایی به ما کمک می کند تا چیز های بیشتری در مورد خودمان یاد بگیریم.

بیماری ویروسی نیز می تواند به ویروس های روانی ای اشاره داشته باشد که قادرند روان ما را آلوده کنند. انسان موجودی اجتماعی است و بسیار تاثیر پذیر از جامعه و محیط اطراف خود می باشد. اما آیا تمام افکار و دیدگاه هایی که در یک جامعه رایج هستند، ماهیت سالمی دارند؟ برخی از این دیدگاه ها بسیار بیمارگونه و مخرب هستند و می توانند به سادگی یک فرد را از نظر روانی به منتهای بیچارگی و اندوه بکشانند.

خوابی با موضوع ماسک می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که بهتر است از خودتان در مقابل افکار ناساملی که در دنیای اطراف شما وجود دارند بیشتر از گذشته آگاه باشید و به سادگی از آن ها تاثیر نپذیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...