تعبیر خواب ترشی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ترشی

در این مطلب به بررسی سمبل ترشی به عنوان یک خوراکی می پردازیم. ترشی می تواند در شکل های مختلف و به شیوه های متنوعی ساخته شود. ترشی گرچه دارای یک طعم مشترک است که در نام آن نهفته یعنی مزه ی ترش، اما به کمک مواد و افزودنی های مختلف می توان طیف متفاوتی از طعم ها را به واسطه ی آن ایجاد کرد.

ترشی یک خوراک با طعم تاثیر گذار و زیاد است به نحوی که قوه ی چشایی ما به سرعت در مقابل آن واکنش نشان می دهد. چنین خوراکی هایی می توانند سبب ایجاد احساس لذت و برانگیختگی در افراد شوند. این لذت صرفا در مورد طعم ترشی صدق نمی کند. در واقع یک خوراکی شور یا شیرین خاص و منحصر به فرد نیز می تواند موجب ایجاد احساس لذت شدید و آنی در بدن و ذهن انسان شود.

خوراکی ای مثل ترشی با وجود طعم خاص و شدیدی که دارد، نمی تواند به عنوان غذای کامل یا یک وعده ی غذایی مورد استفاده قرار گیرد چرا که بدن انسان قادر به دریافت و هضم حجم زیاد این نوع خوراکی ها نیست و بلعیدن زیاد و هم زمان این نوع خوراکی ها می تواند بدن را دچار مشکل کند. از تمام ویژگی ها و توصیفات گفته شده می توان در تفسیر و سمبل شناسی خوراک ترشی استفاده کرد. چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که مشغول خوردن یا آماده سازی یا خرید ترشی هستیم؟

در علم تعبیر خواب روان شناسی، تمام خوراکی هایی که مشاهده می کنیم، سمبل خوراکی های فکری و انرژی هایی هستند که از محیط اطراف خود دریافت می کنیم. چرا ما به دریافت انرژی از محیط اطراف خود نیازمند هستیم؟ چرا که هر ارگانیسم زنده، از لحاظ ساختاری، شبیه به محیطی است که درون آن زندگی می کند و رشد و بقای او در یک محیط، نیازمند تعامل آن ارگانیسم با محیط اطراف خود می باشد. یک تعامل مسالمت آمیز و طلح جویانه که هم بقای ارگانیسم یا بدن ما را تامین کند و هم محیط اطراف ما را شادات و سرزنده نگه دارد.

 ترشی ای که در خواب مشاهده می کنید می تواند سمبل آن دسته از خوراکی های فکری لذت بخشی باشد که بدن نمی تواند یکباره و با حجم زیاد به دریافت و جذب و هضم آن بپردازد اما می توان از آن ها به عنوان چاشنی ای در کنار دیگر خوراکی های فکری حیاتی استفاده کرد.

کتابی که می خوانید، موسیقی ای که گوش می دهید، انسان ها و محیط های مختلفی که با آن ها تعامل برقرار می کنید، همگی در حال رساندن نوعی خوراک فکری به شما هستند اما متاسفانه ما بسیاری از اوقات به نوع خوراکی های فکری خود بی توجه هستیم یا حتی به مصرف خوراکی هایی می پردازیم که سلامت روانی ما را به خطر انداخته و می توانند ارتباط ما را با جریان زندگی به تدریج قطع کنند.

با دیدن خوابی در مورد ترشی از خود بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، کدام دسته از تجربیات و انرژی هایی که دریافت می کنید بسیار موجب برانگیختگی و تاثیر پذیری آنی شما می شوند؟ این انرژی را از طرف چه افراد یا موقعیت هایی دریافت می کنید؟ آیا این نوع از انرژی ها را به اندازه ی کافی دریافت می کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...