تعبیر خواب مهمان ناخوانده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مهمان ناخوانده

مهمان های ناخوانده یا افرادی که بدون دعوت به یک خانه آمده اند یا رفتار های چندان خوش آیندی ندارند، نماد آن دسته از افکار یا مسئولیت ها یا اتفاقاتی است که در دنیای بیداری به شما تحمیل شده اند، در حالی که میل و آمادگی لازم برای پذیرش آن را نداشته اید و این موضوع تا حدی باعث از بین رفتن آرامش روانی شما شده است.

مخصوصا اگر در خواب، آمادگی یا احساس خوبی از بابت رو به رو شدن با مهمان ها نداشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا افکاری که به طور ناگهانی و بدون میل و علاقه و دعوتتان، به ذهنتان هجوم می آورند را شناخته و جلوی ورود افکار ناخوش آیند را بگیرید.

انسان هایی که در چنین خوابی مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. اگر این افراد را در دنیای واقعی نشناسید، آن ها سمبل افکار و ایده ها یا مسائل ناشناخته ای هستند که در حال مختل کردن آرامش روانی تان می باشند.

خانه در تعبیر خواب روان شناسی، سمبل آرامش شخصی می باشد. اما برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ چگونه می توانید با درسی که از این افراد می گیرید، از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...