تعبیر خواب مورد سو استفاده ی جنسی قرار گرفتن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مورد سو استفاده ی جنسی قرار گرفتن

در دنیای خواب ها هر اتفاقی پتانسیل وقوع دارد. ممکن است در خواب مشاهده کنید که فردی در حال سو استفاده ی جنسی از شما می باشد. برای بسیاری از افراد، این موضوع تجربه ای خوشایند نیست و ممکن است گاها این نگرانی برای افراد پیش بیاید که این خواب ممکن است هشداری در مورد وقوع اتفاقی مشابه در دنیای واقعی باشد. اما باید بدانید که این موضوع لزوما به معنای وقوع اتفاقی مشابه در دنیای واقعی نیست و در اکثر مواقع اصلا اتفاقی که در خواب مشاهده کرده اید در دنیای واقعی پتانسیل وقوع ندارد چرا که یک ساختار سوررئال دارد.

در دنیای واقعی، رابطه ی جنسی با آگاهی طرفین انجام می گیرد و چنانچه یکی از طرفین در این مورد آگاهی یا رضایت نداشته باشد به آن سو استفاده ی جنسی گفته می شود که قطعا تجربه ی خوش آیندی نخواهد بود. اما گاها در دنیای واقعی، افرادی وجود دارند که نسبت به این موضوع از خود علاقه نشان می دهند. این علاقه به مورد سو استفاده قرار گرفتن صرفا در زمینه های جنسی نیست و می تواند زمینه های مختلفی را شامل شود. اما علت آن چیست؟

معمولا می توان اینطور موضوع را به نوعی اعتیاد ریشه دار نسبت داد. ممکن است فرد در یک دوره ی محدود به شکلی متجاوزانه در معرض تکرار یک رفتار قرار بگیرد. به طور مثال یک فرد مدتی در ارتباط با رمانتیک با فردی باشد که رفتار های سو استفاده گرانه ای از خود نشان می دهد. قطعا این دوران تاثیر بدی بر روی ذهن و روان فرد خواهد داشت. تمام افرادی که چنین دورانی را می گذرانند دچار رفتار های اعتیاد گونه نمی شوند اما برخی به این شرایط اعتیاد و وابستگی پیدا می کنند، چون که یک مدت زمان طولانی در معرض آن قرار گرفته اند. این افراد در ادامه به صورت ناخودآگاه یا آگاهانه به دنبال رفتار و موقعیت ها یا افرادی می گردند که از آن ها سو استفاده به عمل آورند.

سو استفاده ی جنسی، قدرت جنسی ما را تحت تاثیر قرار می دهد. این نیرویی است که از قدرت خلاقیت و تولد برخوردار است و می تواند فرایند تکثیر و تولد را با قدرت بسیار بالا و تحت یک مکانیزم منحصر به فرد به انجام برساند و از این بابت از گذشته های دور تا کنون بسیار مورد علاقه ی انسان بوده است و از این نیرو برای قدرت نمایی استفاده می کند.

نیروی جنسی در خواب، معمولا به صورت سمبلیک ظاهر می شود و در واقع اشاره به تصمیمات و انگیزه های فرد دارد. نشان می دهد که بیننده ی رویا در حال صرف کردن انرژی و وقت خود برای چه ارزش ها، عقاید یا مکاتب فکری ای می باشد. پس خوابی با موضوع مورد سو استفاده ی جنسی قرار گرفتن به این معناست که مراقب باشید تا انرژی خلاق و قدرت های درونی خود یا استعداد هایتان را صرف کار ها و افراد بیهوده یا سو استفاده گر نکنید.

به فرد یا افرادی که در خواب از شما سو استفاده ی جنسی انجام می دهند توجه کنید. آن ها می توانند سمبل موقعیت ها یا انتخاب هایی باشند که در جامعه یا در عرصه ی شعلی در معرض آن ها هستید. توجه داشته باشید که فرد سو استفاده گر برای شما سمبل چه افکار یا ایده هایی می باشد. اگر این فرد را در دنیای واقعی می شناسید، توجه داشته باشید که مهم ترین مشخصه و ویژگی بارز او چیست؟ پیروی از ایده ها و رفتار ها یا عادت های او چگونه می تواند باعث شود تا وقت و انرژی شما به هدر برود؟ چگونه می توانید از گیر افتادن در چنگال این افکار یا عادت های منفی خودداری کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...