تعبیر خواب مصیبت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مصیبت

این مطلب به طور کلی به انواع فجایعی که در رویا ظاهر می شوند اختصاص دارد و معنای روانی و دینی بلایای طبیعی و مشکلاتی که در رویا ظاهر می شوند را بررسی می کند.

بسیار اتفاق می افتد که در رویا، با مشکلاتی نظیر زلزله، سیل، کشتار، جنگ، غارت یا اتفاقاتی از این قبیل رو به رو می شویم. اتفاقاتی که به صورت یک بلا نازل می شوند و نوعی ترس و نگرانی را در ما ایجاد می کنند. به طوری که زمانی که از خواب بیدار می شویم، همچنان نگران هستیم و احساس می کنیم که هر لحظه ممکن است اتفاق بدی برای ما یا دیگران رخ دهد.

تفاوتی ندارد که در رویا چه کسانی را درگیر مصیبت می بینید. چرا که تمام افرادی که در رویا مشاهده می کنید، به صورت سمبلیک ظاهر شده اند و مجازا به بخشی از افکار و شخصیت شما اشاره دارند.

مصیبت به نوعی ترس و نگرانی اشاره دارد که در بخشی از شخصیت خود احساس می کنید. تهدیدی که ممکن است در زندگی بیداری از آن فرار کنید.

سمبل مصیبت از شما می خواهد تا نقش اتفاقات غیر ارادی و پیش بینی ناپذیر را نادیده بگیرید

در مواردی این رویا از شما می خواهد تا بدون توجه به اتفاقاتی که ممکن است خارج از برنامه و کاملا غیر قابل پیش بینی رخ دهد، به پیگیری اهداف خود ادامه دهید. در واقع اجازه ندهید که ترس از چنین اتفاقاتی شما را دلسرد کرده یا منفعل سازد. مخصوصا اگر مصیبتی که در رویا مشاهده می کنید نوعی بلای طبیعی باشد.

در برخی موارد، دیدن مصیبت در رویا می تواند نماینده ی مشکلی باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن رو به رو شده اید. ممکن است این مشکل صرفا یکی از جنبه های زندگی شما را به خود مشغول کرده باشد. به هر حال این رویا مانند یک ماکت عمل می کند و نشان می دهد که شما تا چه اندازه برای مقابله با این مشکل چاره اندیشیده اید و ایده ی شما تا چه حد کارآمد می باشد.

سمبل مصیبت چه زمان نوید بخش و راهگشاست؟

اگر در چنین رویایی ، بدون ترس و با شهامت به پیش رفته و مشکل را برطرف کنید، به این معناست که هم اکنون توانایی روانی و ایده ی مناسب برای مقابله با مشکل را یافته اید و وقت آن است که آن را عملی سازید.

در این زمان اعتماد به نفس و آمادگی روانی شما بیشتر از خود ایده، مهم و تاثیر گذار می باشد. باید بدانید که رویا در این زمان مانند یک ماکت یا آزمایشگاه انتزاعی عمل می کند و به شما اجازه می دهد تا ایده های خود را قبل از عملی شدن، در دنیایی غیر واقعی، بار ها بیازمایید.

اگر در چنین رویایی، احساس ترس و نگرانی را تجربه کنید، به این معناست که هنوز شهامت روانی لازم را کسب نکرده اید. لازم است تا قبل از هر گونه اقدامی، حقایق را شناخته و ترس های خود را ریشه کن سازید. آن گاه خواهید توانست تا بهترین راه حل را عملی کنید.

شما در این زمان ، در حال شناخت قدرت وانی خود و اهمیت شهامت و اعتماد به نفس هستید. اجازه ندهید که شکست های گذشته، شما را نسبت به خودتان، دلسرد و ناامید کند. در مجموع می توان گفت که روایی که با سمبل مصیبت همراه است، مانند دو روی یک سکه عمل می کند. رویی که ضعف های شما را نشان می دهد و رویی که مسیر موفقیت و پیروزی را پیش روی شما قرار می دهد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...