تعبیر خواب شب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شب

شب از جمله عناصری است که به صورت سمبل غالب و جو محیطی ظاهر می شود و ممکن است در موارد زیادی، توجه رویابین را در هنگام روایت رویا جلب نکند. این که شما در رویا چه شرایط جوی، چه ساعت یا چه اتمسفری را تجربه می کنید، از اهمیت خاصی برخوردار است و می تواند نکات ارزشمندی را در هنگام تعبیر رویا به شما منتقل کند.

شب با مفاهیمی مثل جهل، بی خبری، رمز و راز، نکات پنهان و پوشیدگی حقایق مرتبط باشد. این رویا نشان می دهد که شما در دوره ای از زندگی هستید که بسیاری از اتفاقات و فردای شما پوشیده و کاملا غیر قابل پیش بینی به نظر میرسید.

 اگر در رویایی که شب بر آن غالب است، دچار احساس ترس و نگرانی شوید، باید بدانید که شما در حال حاضر و در زندگی بیداری، به خاطر شرایط نامساعدی که در محیط شغلی، خانوادگی یا تحصیلی به وجود آمده و عملکرد شما را مختل ساخته است، دچار نگرانی هستید. ممکن است احساس کنید که میزان آسیب پذیری شما افزایش یافته، و شرایط اجازه نمی دهد تا آزادانه تصمیم گرفته و اقدام موثری انجام دهید.

زمانی که شب به صورت سمبل جهل ظاهر می شود

اگر در رویا احساس کنید که موجوداتی پلید در تاریکی شب شما را تعقیب می کنند، این رویا می تواند به نگرانی شما در وضعیت کنونی به علت خارج شدن شرایط از کنترل شما اشاره داشته باشد. شب با تاریکی همراه است و در تاریکی، قدرت دید انسان کاهش پیدا میکند.

به همان شکل که در زندگی بیداری، هنگامی که جهل حکم فرما شود، ما قادر به دیدن حقایق و فهمیدن اسرار امور نیستیم. جهل علاوه بر تمام مشکلاتی که ایجاد میکند، می تواند شدیدا باعث به وجود آمدن ترس شود. با این حساب، هنگامی که با جهل رو به رو میشوید، اقدام موثر، جست و جو و پیدا کردن حقیق می باشد. لازم است تا از خود نوعی شجاعت نشان دهید تا بتوانید از این مرحله عبور کنید.

اگر هم اکنون در کار یا تحصیل دچار بحران شده اید، این رویا به شما یادآور می شود که لازم است اطلاعات خود را در زمینه ای خاص افزایش دهید. غنی بودن از لحاظ علم و دانش می تواند سطح دغدغه های شما را بالا برده و شما را به مرحله ی جدیدی از شغل و تحصیل منتقل کند.

 افزایش اطلاعات در هر زمینه ای می تواند دیدگاه شما را به کسب علم و مهارت شغلی عوض کرده و شما را در مقابله با مشکلات ورزیده تر کند. به شکلی که مشکلات کنونی را در نظرتان پیش پا افتاده جلوه دهد.

زمانی که شب به صورت سمبلی امیدبخش ظاهر می شود

در مواردی، شب می تواند نوعی سمبل امیدوار کننده باشد. این سمبل یادآور می شود که وضعیت کنونی نمی تواند ثابت بماند به همان شکل که در طبیعت، به دنبال هر شب، روز و روشنایی ظاهر می شود. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، احساس کنید که درگیر موقعیتی دشوار و غیر قابل کنترل هستید. وضعیتی که منافع شما را تحت تاثیر قرار داده و خارج از اراده ی شما رخ داده است.

این شرایط می تواند به نظر منزجر کننده و انتها ناپذیر باشد. اما خوابی که مشاهده کردید پیامی از جانب ضمیر ناخودآگاه شما و در رابطه به تجربه ای فراموش شده است که در طول زندگی به دست آورده اید. تجربه ای که می گوید، چنین شرایطی هرگز ثبات نداشته و نخواهد داشت. منتظر صبح باشید، زمانی که حقایق آشکار می شوند و شرایط به نفع شما دگرگون خواهد شد. زمانی که حقایق آشکار شوند هر کس نتیجه ی کار های خود را مشاهده خواهد کرد.

شما خواهید فهمید که چه چیزی بر علیه شما و چه چیز به نفع شما رخ داده و اقدامات اخیر شما در نهایت منجر به چه نتیجه ای خواهد شد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...