تعبیر خواب خواستگاری اجباری

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خواستگاری اجباری _ ازدواج اجباری

این نوع خواب ها ، مطابق وضعیت و شرایط فعلی شما دیده می شوند . اگر در خواب مشاهده کنید فردی ناشناس از شما خواستگاری می کند ، و شما علاقه ای به آن شخص ندارید ، این خواب نشان دهنده ی این موضوع است که احتمالا شما در زندگی بیداری ، در معرض انتخاب ها یا شرایطی هستید که چندان علاقه و کششی به آن ها ندارید . ممکن است احساس کنید که مجبور هستید تا به این شرایط تن دهید . با این که در ضمیر خود می دانید که قادر هستید تا خودتان تصمیم گیرنده ی نهایی باشید .

بسیار اهمیت دارد که در خواب ، چه فردی از شما خواستگاری می کند یا در حال ازدواج با چه فردی هستید .

به طور کلی خواستگاری و ازدواج، سمبل مشارکت ها و تعهدات جدید هستند که می تواند ابعاد مختلفی از زندگی شما را شامل شوند با این حال ، خواستگاری اجباری یا ازدواج اجباری ، نوعی منفی از این سمبل است که ابعاد متفاوتی از وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند .

فردی که در رویا ، به خواستگاری شما می آید ، و باعث ناراحتی و نگرانی شما می شود ، سمبل آن دسته از دیدگاه ها و افکار شماست که شما را نسبت به روابط و مشارکت های جدید ، بدبین ساخته است .

اگر آن فرد را در واقعیت می شناسید ، توجه داشته باشید که این فرد ، برای شما سمبل چیست ؟ چه خاطراتی از این فرد دارید ؟ این فرد ، چه احساسات و افکاری را در شما بیدار می کند ؟ معنای این خواب ، بسیار ژرف است و تنها به آن فرد مرتبط نیست . این معنا ، بخش های مهم تری از زندگی شما را شامل می شود .

ممکن است در خواب مشاهده کنید که مجبور به ازدواج با فردی شده اید که هیچ علاقه ای به او ندارید . در این حالت توجه داشته باشید که آن فرد چه هویتی دارد ؟ کدام خاطرات را برای شما زنده می کند ؟ این فرد ، در خواب شما ، چه رفتار هایی را از خود نشان می دهد ؟ به چه دلیل از او نفرت دارید ؟ در مقابل ازدواج اجباری ، چه واکنشی از خود نشان می دهید ؟

معمولا ازدواج ، سمبل مشارکت های مهم است . ممکن است در دنیای بیداری ، احساس کنید که از روی اجبار و بدون خواسته ی قلبی ، مشغول درس خواندن یا کار کردن هستید ، ممکن است از معاشرت با افراد خاصی نفرت داشته باشید .

در این حالت ، از خودتان بپرسید ، علت این ناراحتی و اضطراب فکری چیست ؟ چرا احساس می کنید مجبور به انجام چنین فعالیت هایی هستید ؟ چگونه می توانید خود را از معاشرت ها و فعالیت هایی که مطابق میل قلبی تان نیست دور کنید ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...