تعبیر خواب "خواب دیدن"

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب "خواب دیدن"

خواب هایی با موضوع خواب دیدن، رایج است و غالبا باعث ایجاد تعجب و شگفتی می شود که چگونه ممکن است در یک خواب، با خواب ها و جریان های زمانی دیگری رو به رو شویم یا چند بار از خواب بیداری شویم، اما همچنان در جریان یک خواب باشیم؟

این روند می تواند به تلاش ذهن شما برای در خواب نگه داشتن شما مرتبط باشد. به طور مثال شما در خوابی هستید که برای شما احساس ترس و ناراحتی را ایجاد کرده و متوجه می شوید که در جریان یک خواب هستید. در این حالت تلاش می کنید که بیدار شوید و جریان این خواب به پایان برسد، اما ذهن شما هنوز نیازمند استراحت است پس، روند خواب با شبیه سازی زوند بیدار شدن ادامه پیدا می کند.

در این حالت، موقتا از تلاش برای بیدار شدن دست می کشید و همچنان به استراحت ادامه می دهید. زمانی که در خواب متوجه بشوید که در جریان خواب هستید، و بدانید که می توان از این خواب بیدار شد، وارد مرحله ی خواب شفاف می شوید. حتی افرادی که مهارت مربوط به خواب شفاف دیدن را کسب نکرده اند، ممکن است در شرایط خاص و به طور اتفاقی، خواب هایی شفاف یا کنترل شده ببینند. خوابی که در آن صرفا بدانید که خواب هستید، اما فضای اطراف را به طور ارادی انتخاب نکرده باشید، به طور مثال احساس کنید که در یک جنگ خیالی گم شده اید، خواب نیمه شفاف نامیده می شود.

تعبیر خواب احساس خواب آلودگی یا رفتن به خواب عمیق: این خواب می تواند با مفهوم بحران، یا احساس بحران در زندگی مرتبط باشد. ممکن است احساس کنید که قدرت تصمیم گیری در مسائل مهم را از دست داده اید و این عدم تصمیم گیری شما را در یک مرحله متوقف کرده باشد. این خواب تصویرگر فردی است که احساس می کند کنترل زندگی از دست او خارج شده و قادر به ادامه ی مسیر و گرفتن تصمیمات جدید نمی باشد. ممکن است در حین خواب دیدن، احساس خستگی شدید به شما دست دهد، یا دچار بیهوشی، غش کردن یا خواب آلودگی شوید و این موضوع کاملا بر خلاف میل باطنی شما رخ دهد. این خواب استعاره از عدم تصمیم گیری و احساس عدم توانایی برای تصمیم گرفتن در زندگی بیداری می باشد.

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، در کدام زمینه ها دچار تنگنا شده اید؟ چرا احساس می کنید که نمی توانید مسیر بعدی خود را انتخاب کرده یا با حقیقت یک ماجرا رو به رو شوید؟ چه افکار یا نگرانی هایی در حال از بین بردن قوای فکری شما می باشند؟ چگونه می توانید این احساس ضعف را برطرف کرده و به شیوه ای منطقی با چالش های خود رو به رو شوید؟

تعبیر خواب تعریف کردن خواب: این خواب می تواند به تلاش شما برای ایجاد انگیزه ها و آرزو های جدید در زندگی بیداری مرتبط باشد. مانند زمانی که فرد احساس می کند اهداف خود را از دست داده و لازم است تا با موقعیت جدید کنار بیاید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...