تعبیر خواب خرید

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خرید _ خریداری _ خرید و  فروش

این خواب سمبل قبول و پذیرفتن افکار ، ایده ها ، موقعیت ها یا اهداف جدید است . خریدن ، خبر از وضعیت جدیدی می دهد که به زودی به آن وارد می شوید و اتفاقات و احساسات جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد .

این خواب درباره ی علایق قلبی شما ، نکات جالبی را فاش می کند . ممکن است علاقه مند به کسب صفات اخلاقی جدید ، یا دچار گرایش به مکاتب فکری جدید باشید . در واقع چیزی که در خواب خریداری می کنید ، نشان دهنده ی گرایشات عمیق قلبی شماست که حتی ممکن است نسبت به آن ها آگاهی نداشته باشید .

ممکن است در زندگی بیداری علاقه مند به کسب موقعیتی جدید یا فرصت شغلی بهتری باشید . جزئیات این خواب مانند نحوه ی خرید ، فروشگاهی که از آن خرید می کنید و گفت و گویی که بین شما و فروشنده صورت می گیرد ، به راه صحیح و میزان پتانسیل شما برای رسیدن به این هدف ، اشاره دارد .

این خواب می تواند نشان دهنده ی این موضوع باشد که هم اکنون ، شرایط و محیط مناسبی برای یادگیری و کسب مهارت های جدید در زمینه ی مورد علاقه ی شما فراهم شده است . جزئیات این خواب اطلاعات جالبی درباره ی احساسات شما و نحوه ی رو به رو شدن شما با مقابل این موقعیت جدید را روشن می سازد .

خریدن گاهی به معنای احساس خوشبینی و نگاه مثبت شما ، نسبت به مساله ای است که با آن رو به رویید .

این خواب می تواند بیان کننده ی احساس شما درباره ی چیزی باشد که اخیرا در زندگی بیداری ، خریداری کرده اید .

چیزی که در رویا خریداری می کنید ، می تواند سمبل مساله ای باشد که در زندگی بیداری به طور پیوسته ، ذهن شما را به خود مشغول کرده است .

خواب خرید و فروش می تواند سمبل علاقه مند شدن شما به خرید و فروش و شغل های مرتبط با فروشندگی نیز باشد .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...