تعبیر خواب حاملگی 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب حاملگی 2

حاملگی یکی از سمبل های رایج در رویا می باشد که در طول زمان، تعبیر های متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. در فرهنگ عامه عقیده بر این است که حاملگی با غم و ناراحتی گره خورده است. این بار از دیدگاهی معتدل تر به این رویا و سمبل اسطوره ای نگاه خواهد شد.

 شما سمبل حاملگی را در رویا مشاهده می کنید، چرا که عقیده دارید، اتفاق یا تغییری در شرف وقوع است. ممکن است نشانه های این تغییرات را هم اکنون و در زندگی بیداری نیز احساس کرده باشید. شرایطی که شباهت زیادی به دگرگون شدن زندگی یک زن حامله دارد. حاملگی صرفا یک سمبل غمگین نیست یا اصولا غم، صرفا ظاهر ماجرا می باشد. حاملگی در بسیاری از فرهنگ ها، یک سمبل جادویی و مقدس است.

 سمبلی قدرتمند که نشانه ی باروری و توان مندی می باشد. زمانی که در رویای خود احساس می کنید که حامله هستید، نشان دهنده ی تغییری است که در درون شخصیت خود احساس می کنید. هم اکنون شرایطی پیش آمده تا خود را مورد آزمایش قرار دهید و برخی توانایی های روانی خود را بهبود ببخشید. این پرسش برای شما مطرح شده که قادر هستید تا بر یک دوره ی دشوار پیروز شوید؟

ممکن است مدت زیادی را برای رسیدن به یک موقعیت خاص و مطلوب تلاش کرده باشید و هم اکنون برای جای گیر شدن یا حصول نهایی به این موضعیت، دچار نگرانی شده باشید. ممکن است احساس کنید که در این دوران تنها هستید و کسی هم نمی تواند به شما کمک کند. مانند زنی حامله که رنجش را به تنهایی تحمل می کند و کسی نمی تواند به او کمکی کند. اگر در رویا خود را در آستانه ی وضع حمل مشاهده کنید و از این بابت احساس ناامیدی بر شما چیره شده باشد، این رویا نشان دهنده ی این معناست که خود را در گذر از برهه ی حساس کنونی، تنها مشاهده می کنید.

احساس می کنید که کسی متوجه رنجی که مشغول تحمل آن هستید نیست. و حتی کسی در زندگی شما وجود ندارد تا تولد این فرزند یا هدف را با او جشن بگیرید. آیا این تنهایی در شما احساس ماتم را ایجاد کرده؟ به هر حال این رویا به شما می گوید که شما فردی با اراده و اجرا گر هستید. حتی اگر احساس می کنید که کسی زحمات شما را درک نمی کند یا شریکی برای خود ندارید، از خود و توانایی های ارزشمندتان ناامید نباشید.

 این دستاورد جدید به شما کمک خواهد کرد تا موقعیت خود را در زندگی جا به جا کرده و به وضعیت جدید و مناسبی منتقل شوید. این رویا به شما یادآور می شود که نباید اجازه دهید تا یاس و دلسردی بر شما چیره شود. حتی اگر در رویا احساس کنید که نمی توانید فرزندتان را به دنیا آورده یا از سقط شدن آن جلوگیری کنید.

 این رویا از شما می خواهد تا به زحمتی که تا به امروز کشیده اید احترام بگذارید و بدانید که شما به اندازه ی کافی تلاش کرده اید و وضعیت کنونی نیز تقدیر شما بوده. حتی اگر در ظاهر به هدف نهایی خود نرسیده باشید، شباهتی به انسان دیروز ندارید. شما مهارت های جدیدی کسب کرده اید که در ادامه، بسیار برای شما سودمند خواهد بود.

شخصیت مادر، در شما رشد یافته و به شما کمک می کند تا خود، مسئولیت زندگی خود را بر عهده گرفته و تابع ارزش های شخصی خود باشید. شما هم اکنون به سنی رسیده اید که می توانید تفاوت بین خوب و بد را تشخیص داده و دیدگاه های اطراف خود را نقد و بررسی کنید.

هر چند اطراف شما پر باشد از دیدگاه های سفت و سختی که توسط عرف پذیرفته شده و کسی جرات مخالفت با آن ها را ندارد. شخصیت مادر اصولا با مقدسات گره خورده و می تواند به شکلی مسالمت آمیز به برقراری صلح کمک کند. شخصیت مادر می تواند بسیار سخاوت مند باشد و به پرورش نسلی صلح طلب کمک کند.

 این رویا به شما می گوید که در ادامه دوست دارید چگونه انسانی باشید و زندگی خود را در چه مسیری پیش ببرید. هر اندازه در مقابل فرزندی که در شکم خود دارید، مسئولیت پذیر تر باشید، نشان دهنده ی سخت کوشی و قدرت بی اندازه ی شماست.

این خواب به فردی با قلب مهربان و بزرگ اشاره دارد که به زودی خود را نجات خواهد داد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...