تعبیر خواب جشن عروسی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب جشن عروسی _ عروسی

تعبیر خواب جشن عروسی به فانتزی های ذهنی شما درباره ی این که دوست داشتید ازدواج شما چگونه صورت بگیرد ، چه در گذشته و چه در آینده ، اشاره دارد .

از طرفی خواب هایی که درباره ی جشن عروسی می بینید ، اشاره به دیدگاه شما درباره ی ازدواج ، در زندگی واقعی دارد .

اگر در خواب ببینید که با شخصی که می شناسید و دوستش دارید ازدواج می کنید ، این خواب نشان دهنده ی احساس تعهد و دلبستگی شما نسبت به فرد یا اتفاق یا شغل خاصی است .

این خواب می تواند نشان از شناخت و پیوندی باشد که با بخش زنانه یا مردانه ی شخصیت خود پیدا کرده اید . در تعبیر خواب روانشناسی ، شخصیت هر فرد از دو بعد زنانه و مردانه برخوردار است و برای موفقیت در زندگی ، شناخت و به کار گیری هر دو بعد لازم و ضروری می باشد .

این خواب می تواند تنها به خاطر آرزو و اشتیاق شما برای برقراری یک پیوند کامل و ازدواج کردن در زندگی واقعی باشد .

این خواب می تواند پیامی از جانب ضمیر ناخودآگاه شما باشد که قصد دارد بگوید که شما در زمانی ناگزیر از قبول یک مسئولیت یا ایجاد پیوند با شخصی خاص شدید .

تعبیر خواب ازدواج با همسرتان

اگر در خواب ببینید که با فردی ازدواج میکنید که در حال حاضر و در دنیای واقعی ، همسر و شریک زدگی شماست ، این خواب سمبل لزوم بازبینی و بررسی زندگی مشترکتان در زندگی واقعیست .

با توجه به این موضوع که در خواب ، از ازدواج با همسرتان چه احساسی دارید؟ از این ازدواج خوشحال هستید یا ناراحت ؟ یا این که در جریان عروسی در خواب ، چه اتفاقاتی رخ میدهد ؟ پاسخ این سوالات در تعبیر خواب موثر هستند .

این خواب میتواند سمبل بازیابی شخصیتی و یاد آوری این موضوع باشد که باید به وضعیت خودتان توجه کرده و احساسات و عشق خود را با دیگران در میان بگذارید .

تعبیر خواب ازدواج کردن معشوق قدیمی _ اِکس_ فردی که در گذشته دوست داشته اید و هم اکنون از او جدا شده اید

اگر در خواب ببینید که فردی که در گذشته دوست داشته اید ، در حال ازدواج با فرد دیگری است ، این خواب نشانگر این معناست که شما هم اکنون در حال آموختن و پذیرش این موضوع هستید که روابط شما به پایان رسیده و سعی دارید با این مساله کنار بیایید .

این خواب می تواند بیانگر شباهتی باشد که بین معشوق قدیمی و معشوق فعلی تان حس میکنید .

تعبیر خواب دیدن مراسم عروسی و ازدواج دیگران

این خواب میتواند نشانگر درگیری و مواجهه ی شما با مسائل و افکار و اعتقاداتی باشد که شما را در زندگی واقعی محدود و تسلیم کرده . در واقع این خواب زمانی را نشان میدهد که شما پتانسیل رو به رو شدن با این محدودیت ها را پیدا کرده اید و میتوانید این افکار آزار دهنده یا عقاید محدود کننده را از خود دور کنید .

این خواب میتواند اشاره به احساس درونی شما درباره ی اقدام به ازدواج و ایجاد تعهد باشد .

این خواب در مواردی میتواند نشان دهنده ی احساس حسادت شما به خاطر شادی و خوشحالی دیگران باشد .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...