تعبیر خواب تسخیر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تسخیر _ تسخیر شدن

اگر در خواب احساس کنید که توسط روح یا هر موجود یا نیروی ماوراء طبیعی تسخیر شده اید ، نشانگر احساس ضعف روحی شماست . در واقع ممکن است در زندگی بیداری احساس کنید که کنترل کمی بر روی شخصیت و رفتار های خود دارید . ممکن است احساس کنید که خانواده و اطرافیان شما قصد کنترل و منزوی کردن شما را دارند .

این خواب به احساس ضعف و ناراحتیه شما به خاطر عدم وجود آزادی فکری و رفتاری ، اشاره دارد .

تسخیر شدن می تواند نشان از وجود وسواس های فکری و عقایدی باشد که در وجود شما نهادینه شده . این افکار غالبا با ابعادی منفی همراه است که شما را به کار هایی بر خلاف میلتان وادار می کند . ممکن است در زندگیه بیداری حاضر به رو به رو شدن و تغییر این افکار یا رفتار های خود ، نباشید .

اگر در خواب احساس کنید که توسط دیگران تسخیر شده اید ، ممکن است به احساس ناخوشایندی که در بیداری ، نسبت به دیگران دارید ، بازگردد. در واقع ممکن است احساس کنید که دیگران قصد کنترل و بهره کشی از شما را دارند و این مساله ناراحتی های گوناگونی را برای شما ایجاد کرده باشد .

این خواب می تواند درباره ی افکار وسواس گونه و باطل شما درباره ی آسیب پذیری باشد . ممکن است در زندگی بیداری احساس کنید که دیگران قصد آسیب رساندن و ضربه زدن به شما را دارند . از طرفی ممکن است احساس کنید که در مقابل این افراد کاملا بی دفاع و آسیب پذیر هستید .

این خواب از شما می خواهد که این افکار باطل و نادرست را کنار بگذارید و آرامش روحی خود را بازیابی کنید.

تسخیر شدن می تواند نشانگر دیدگاه ها و افکار شما در مورد مصرف مواد مخدر و روان گردان باشد .

زمانی که در خواب توسط نیرویی تسخیر شده باشید ، بیانگر احساسات شما درباره ی اتفاقی در گذشته است که همچنان بر شما تاثیر نهاده و رفتار یا افکار شما را تحت الشعاع قرار می دهد .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...