تعبیر خواب بودن در قرنطینه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بودن در قرنطینه

در دنیای خواب ها، هر اتفاقی پتانسیل رخ دادن دارد. ممکن است در خواب مشاهده کنید که در قرنطینه به سر می برید و شما یا دیگران، اجازه ی خروج از خانه را ندارید. در این حالت می توان علت قرنطینه را نیز برای تفسیر بیشتر این خواب در نظر گرفت. اما به طور کلی، قرنطینه می تواند نماد محدودیتی باشد که به طور موقت بر شما تحمیل شده یا چنین احساسی را دارید.

قرنطینه می تواند تجربه ای ناراحت کننده یا استرس آور باشد. این خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که متوجه مساله ای که موقتا شما را محدود ساخته باشید.

این محدودیت در سطح فیزیکی نیست بلکه می تواند نوعی فشار روانی باشد که در این برهه از زندگی در حال پشت سر گذاشتن آن می باشید.

شما می توانید از خلاقیت خود برای پشت سر گذاشتن این بحران و تطبیق زندگی خود به طور موقت استفاده کنید. تکنیکی که استفاده می کنید به میزان توانایی های ذهنی شما و اعتماد به نفستان وابسته است. اما این نکته را به یاد داشته باشید که ذهن خود به تنهایی تنها منبع تامین کننده ی ثروت خود می باشد و ذهن فقیر متعلق به فردی است که انگیزه ی سفر به اعماق ذهن و استخراج ثروت های نهفته در آن را ندارد.

زندگی در سطوح ذهن و کارکرد های جزئی آن باعث می شود که شما فردی قابل پیش بینی باشید. این مساله ای است که همواره در طول تاریخ، باعث به بردگی گرفته شدن عوام شده است.

افرادی که ما را به بردگی می گیرند، لزوما خوش شانس یا دارای یک موهبت برتر نیستند. آن ها صرفا به آن بخش از نقاط فعال ذهن خود و دیگر انسان ها آگاهی دارند. درک این موضوع، خود به شما راه حل رهایی از ماتریکس و برده داری را نشان خواهد داد.

سفر به نقاط ناشناخته ی ذهن و استخراج و فعال کردن منابع آن

دنیا همواره پر از ناشناخته ها بوده که صرفا افراد نکته بین و کنجکاو به ادبیاتی برای توصیف آن رسیده اند. ما قرن هاست که در حال دیدن نور خورشید هستیم، بسیاری از ویژگی های نور به کمک علوم و زبان های مختلف توصیف شده است، اما همچنان نمی توان ادعا کرد که به توصیف کاملی از نور رسیده ایم. این موضوع در مورد بسیاری از عناصر دیگر نیز صدق می کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...