تعبیر خواب بمباران

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بمباران

بمباران و صحنه هایی از جنگ، غالبا در بیننده ی خواب، نوعی استرس و نگرانی را ایجاد میکنند. تعبیر این خواب به هیچ عنوان نشان دهنده ی وقوع یک اتفاق بد در آینده ی نزدیک نیست. اگر با دیدن خوابی با مضمون بمباران، در شما احساس وحشت ایجاد شود، باید بدانید که این خواب توصیف کننده ی فضای ذهنی شما در حال حاضر است و از شما می خواهد تا به افکار و موضوعاتی که به طور مکرر در شما نگرانی ایجاد می کنند سامان داده و به طور ریشه ای و منطقی، درباره ی این افکار بازنگری انجام دهید. در واقع اجازه ندهید که تداوم استرس، قوای روانی شما را مختل کرده و شما را دچار چالش های جدی تری کند.

تعبیر خواب بمباران به شما می گوید که ترس هایی به مرور در شما ایجاد شده اند که ممکن است در حالت عادی متوجه ریشه ای و قوی بودن آن ها نشده باشید، اما به صورت روزمره و غیر مستقیم، بر روی تصمیمات شما تاثیر منفی می گذارند. آن ها ترس های تعقیب گر هستند که ممکن است در اثر درگیری ها و سوالات ذهنی حل نشده و از گذشته در شما نهادینه شده باشند. به صحنه های درون خواب توجه داشته باشد و از خودتان بپرسید که این اتفاق و این فضا، به کدام دسته از نگرانی های شما در حال حاضر و زندگی بیداری شباهت دارد؟ هم اکنون خود را بیش از همه در معرض تهدید چه اتفاقاتی مشاهده می کنید؟ چرا احساس می کنید که در آینده قرار است اتفاقات بدی رخ داده و منافع شما را در زمینه های مختلف زندگی به خطر بیاندازد؟

این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که بزرگ ترین تهدید در زمان حاضر، انرژی منفی و ترس های مهار نشده ی خودتان است که به مرور در حال به وجود آوردن درگیری های فکری جدی تری شده اند. اگر در خواب مشاهده کنید که انسان های دیگر، اعضای خانواده یا افرادی که به آن ها علاقه مند هستید، در اثر بمباران در حال از بین رفتن هستند، باید بدانید که این اشخاص، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند و این ابعاد در حال ضعیف شدن هستند چون که ترس ها در شما در حال قدرت گرفتن هستند. این خواب از شما می خواهد تا با خودتان به نوعی صلح درونی رسیده و اجازه ندهید که بیش از این، در شما احساس فقدان، ضعف و عدم اعتماد به نفس ایجاد شود.

در نهایت اگر احساس کنید که در خواب، به هر نحوی از بمباران نجات پیدا کرده اید، باید به عامل نجات خود توجه داشته باشید. اگر در خواب موفق به پیدا کردن یک سرپناه شوید، باید بدانید که آن سرپناه، سمبل آن موضوعی است که در شما احساس آرامش و نشاط را ایجاد می کند. در واقع این خواب شما را دعوت می کند تا در زندگی بیداری، آرامش روانی خود را احیا کنید و با اشخاص و موقعیت هایی در تماس باشید که به شما احساس مثبتی می دهند و در شما امنیت روانی را ایجاد می کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...