تعبیر خواب آبستنی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب آبستنی

آبستنی یا بارداری، سمبلی رایج و شناخته شده است که در شرایط مختلفی در خواب ظاهر می شود. ممکن است با هر جنسیتی این خواب را مشاهده کنید. ممکن است در بیداری همسر یا فرزندی نداشته باشید و یا باردار نباشید، اما چنین خوابی را ببینید و این سوال برای شما پیش بیاید که دلیل این خواب چیست؟

آبستن بودن به معنای منتظر بودن، حامل یک اتفاق یا هدف جدید بودن است. در دوران بارداری، فرد زحمتی را تحمل می کند که امکان دارد به آن علاقه مند بوده و آن را با تمام وجود پذیرا باشد. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، پیگیر هدفی جدید باشید.

اگر در خواب احساس کنید که در دوران حاملگی تنها و بی پشتوانه هستید، این خواب به ناراحتی شما در زندگی بیداری و در زمینه ای که در آن مشغول فعالیت هستید اشاره دارد. مانند فردی که برای تحصیل از خانواده دور شده و توانایی برآوردن مخارج خود را ندارد.

اگر در خواب از آبستن بودن خود متعجب باشید، این خواب به تحیر و دستپاچگی شما در مقابل چالش های جدیدی که در زندگی واقعی با آن ها رو به رو شده اید اشاره دارد. شما در حال تحلیل دلیل به وجود آمدن این چالش ها هستید. در عین حال در حال بررسی این موضوع هستید که آیا درگیر شدن و کشیدن رنج در ازای برآورده شدن این هدف برای شما ارزشمند است یا خیر.

اگر در خواب احساس کنید که دیگران شما را از ادامه ی دوران آبستنی ناامید می کنند، باید توجه داشته باشید که افرادی که در خواب شما دارای انرژی منفی و اخبار بد هستند، بیش از همه سمبل بخشی از ذهن خودتان هستند که در حال ناامید کردن امید و روحیه ی جدیدی که در شما شکل گرفته می باشند.

اگر در خواب بدانید که جفت شما کیست و فرزندی که آبستن هستید متعلق به اوست، باید توجه داشته باشید که آن فرد، ارتباط نزدیکی با هدف جدید که در زندگی بیداری در پیش گرفته اید دارد. ممکن است با معنی اسم آن فرد، روحیات و هنر و کار های آن فرد اشتراک نظر داشته باشید. ممکن است در واقعیت از آن فرد بیزار باشید اما به طور ناخواسته، بخشی از افکار و عقاید شما با آن فرد همسو شده باشد.

اگر در خواب، حرکت جنین خود را حس کنید، باید توجه داشته باشید که این حرکت به شما احساسی مثبت را القا می کند یا منفی. اگر در خواب از حرکت کودک ناراحت باشید، این خواب نشان دهنده ی ناراحتی عمیق شما از وجود چنین هدف و انگیزه ای در درون شماست. فردی که با دلسردی در حال پیمودن مسیر خود است. ممکن است این مسیر را صرفا به دلیل وابستگی و افکار غلط و جبر آلودی که در شما شکل گرفته بپیمایید و نسبت به نتیجه ی آن چندان راغب نباشید.

اگر در خواب احساس کنید که آبستن جنین دوقلو هستید، این خواب به دو راهی و دوگانگی در اهداف و افکار شما اشاره دارد. این خواب دو تلاش و مشغولیت فکری همزمان را نشان می دهد. ممکن است این نگرانی در شما ایجاد شده باشد که توانایی ایجاد توازن برای پیگیری دو هدف مستقل را ندارید. این خواب از شما می خواهد که با مرور توانایی ها و خواسته های خود، درباره ی هدف گذاری ها و مسیر هایی که قصد پیگیری آن ها را دارید مطمئن شوید.

اگر در خواب متوجه شوید که دچار بارداری ناخواسته شده اید و به دنبال راهی برای سقط کردن نوزاد خود باشید، این خواب سمبل هدفی است ناخواسته که به صورت غیر ارادی و بر اثر اتفاقات پیاپی در مسیر آن قرار گرفته اید. ممکن است هم اکنون از ادامه ی این مسیر دلسرد یا بیزار شده باشید. شما هم اکنون درگیر این چالش هستید که آیا ادامه دادن این مسیر منفعتی برای شما خواهد داشت؟ آیا شما پتانسیل ادامه ی مسیر را در خود مشاهده می کنید؟ چه مسائلی دلسردی و ناامیدی نسبت به این مسیر را در شما ایجاد کرده؟ این خواب از شما می خواهد تا اهداف و مسیری که در حال طی کردن آن هستید را مجددا ارزیابی کنید و در صورتی که احساس می کنید لزومی به ادامه ی آن نیست، از آن صرف نظر کنید.

سقط جنین با ناراحتی و ریسک همراه است. ممکن است در این زمان خارج شدن از مسیر برای شما دشوار و ناراحت کننده باشد اما در طولانی مدت به نفع شما خواهد بود.

در نهایت بارداری و آبستنی، توصیف کاملی از مشقاتی است که برای رسیدن به اهداف خود در حال تجربه ی آن ها هستید. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که آیا میل کافی برای پیگیری اهداف و خواسته های فعلی خود را دارید؟ مشقاتی که در حال تجربه ی آن ها هستید با چه هدفیست و آیا چشم انداز شما در راستای آرزو های شما هست؟ با فهمیدن خبر بارداری و احساس وجود جنین در بدن خودش چه احساسی به شما دست می دهد؟ این احساس مثبت است یا منفی؟ احساسی که در خواب دارید، در واقع احساسی واقعی شما نسبت به هدفیست که در واقعیت در حال تمرکز بر آن و پیگیری اش هستید.

  • بانو

    بانو

    • ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۳:۴۱

    ممنونم متن مفیدی بود. سپاس.