تعبیر خواب آبادانی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آبادانی

آبادانی در رویا به فضایی خرم و امید بخش اشاره دارد. بسیار اهمیت دارد که در رویا پس از چه اتفاقی، آبادانی را مشاهده می کنید. آبادانی می تواند به امیدواری پس از دوران سختی اشاره داشته باشد. سختی ای که هم اکنون و در زندگی بیداری به آن دچار هستید یا پشت سر گذاشته اید.

این رویا می تواند نشان دهنده ی فردی باشد که مدت طولانی با دلسردی و ناامیدی نبرد کرده و هم اکنون فضایی مناسب را برای آرامش روانی پیدا کرده است. در این حالت این سمبل پیامی از جانب ناخودآگاه شماست که نشان می دهد هم اکنون امکان فعالیت به کار های ثمر بخش را پیدا کرده اید و می توانید پروژه هایی که در طولانی مدت به حالت راکد درآمده اند را از سر گیری کنید.

آبادانی می تواند به امیدواری شما نسبت به یک جا به جایی اشاره داشته باشد. این رویا تصویرگر فردی است که عقیده دارد رسیدن به موفقیت بدون تغییر موقعیت امکان پذیر نیست و فردی که می خواهد به داشته های بیشتری برسد، باید جرات تغییر زندگی خود را داشته باشد و به مسافرت بپردازد. این مسافرت می تواند صرفا جنبه ی فکری و معنوی نیز داشته باشد.

این رویا می تواند با سمبل روستا و جزیره نیز اشاره داشته باشد. مخصوصا اگر پس از گذر از دریا یا مناطق بایر، به یک محل آباد برسید. نکته ی قابل توجه این است که فضا ها و شهر ها و روستا هایی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل دوره های مختلف زندگی و فضاهای فکری متفاوتی است که در مراحل مختلف زندگی خود تجربه کرده اید. شما در حین رویا به این مناطق ممکن است برای چندمین بار سفر کنید تا تجربیات فراموش شده را یادآوری کرده و نکته هایی را بیاموزید. نکته هایی که می توانند در جهت برطرف نموندن چالش های فکری شما در زمان حاضر، کمک دهنده باشد.

 با این حساب، هنگام دیدن یک آبادانی در رویا توجه داشته باشید که این فضا برای شما یادآور کدام خاطرات یا اتفاقات و تجربیات است. می توانید از نوشتن برای یادآوری و مرور اتفاقات استفاده کنید. پس از مرور بررسی کنید که این اتفاقات برای شما چه تجربه ای به همراه داشته اند و در واقع کدام درس زندگی در آن ها نهفته است. درسی که هم اکنون به صورت موقتی فراموش کرده اید اما به دلیل چالش هایی که اخیرا به وجود آمده است به آن ها نیاز دارید. این رویا از شما می خواهد تا اجازه ندهید که اشتباهات گذشته تکرار شوند.

آبادانی در رویا می تواند به فردی خلاق و اجراگر نیز اشاره داشته باشد. مخصوصا اگر در زندگی بیداری، مشغول پروژه های جدید باشید یا فردی هنرمند و یا تولید کننده باشید که قصد دارد برنامه های جدیدی را اجرایی کند. این رویا نشان می دهد که شما هم اکنون به دنبال فرصت مناسب هستید.

در واقع شاید چالش شما این باشد که چه فضا یا افرادی می توانند از طرح و پروژه ی شما حمایت کنند. این رویا از شما می خواهد تا در صورت نیاز به جست و جو و پژوهش بپردازید و به سادگی تسلیم نشوید. زمانی که بتوانید فضای مناسب و افراد موافق را پیدا کنید، به سرعت می توانید ایده های خود را عملی کنید.

این رویا از شما می خواهد تا افراد همفکر و فضا های مساعد با خود را پیدا کرده و اجازه ندهید که یکجانشینی و سکون، موجب از بین رفتن و عقیم شدن ایده های خلاق شما بشود. ممکن است شرایط و محیط فعلی درکی از ایده ها و افکار شما نداشته باشد و از آن ها قدر دانی نکند. اما این موضوع نباید در شما ایجاد دلسردی کند. هم اکنون زمان تغییر و جابه جایی می باشد پس نقش خود را به قوی ترین شکل ممکن در زندگی ایفا کنید.

در مجموع می توان گفت که آبادانی یک سمبل مثبت و تشویق کننده است که از رویابین می خواهد تا با ترس های خود مبارزه کند و با خیره شدن به آرزو ها و اهداف خود، نوعی ایجاد انگیزه کند. زمانی

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...