تعبیر خواب اردو

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اردو

اردو در خواب می تواند در موقعیت ها و اشکال متفاوتی ظاهر شود. ممکن است در سنین مختلف، حتی پس از پایان دوران دوستی یا تحصیل، مشاهده کنید که با عده ای از دوستان سابق خود به یک اردو رفته اید. انسان هایی که در این خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت شما هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس ، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این خاطرات و افکار می گیرید، چگونه می تواند به شما کمک کند تا مشکلات فعلی خود را در زندگی بیداری حل کنید؟

اردو در خواب می تواند به نیاز درونی شما برای تفریح و استراحت و شادی اشاره داشته باشد. ممکن است لازم باشد تا خود را به یک تفریح سرگرم کننده و ساده در طول یک روز دعوت کنید و فارغ از مسئولیت ها و فشار های روانی، صرفا به سرگرم کردن خودتان توجه کنید.

بسیار اهمیت دارد که حین دیدن این خواب، چه احساساتی را تجربه می کنید. به طور مثال اگر احساس ترس را برای لحظه ای تجربه کردید، یعنی موانع ذهنی یا ترس هایی وجود دارند که اجازه نمی دهند شما به آرامش و تفریح شخصی خود توجه کنید. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که این موانع را شناخته و برطرف کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که در محیط اردو هستید اما نمی توانید آنچنان که دوست دارید از فضا لذت ببرید، می تواند به این معنا باشد که اعتماد به نفس کافی برای توجه به خودتان و ایجاد محیطی آرام و امن را ندارید. ممکن است به راحتی اجازه دهید که دیگران، در دنیای واقعی، مسئولیت های زیادی را بر عهده ی شما بگذارند یا وقت و انرژی شما را هدر دهند. این خواب از شما می خواهد تا به موضوع اعتماد به نفس خود توجه بیشتری داشته باشید.

در مجموع، زمانی که خوابی با موضوع اردو و پیک نیک و تفریح می بینید، به احساسات و لحظاتی که غالبا حین دیدن خواب تجربه می کنید توجه داشته باشید. هر گونه احساس ناراحتی هر چند کوچک در این خواب می تواند اشاره به مساله یا انسداد فکری ای باشد که در زندگی بیداری، جلوی احساس آرامش شما را گرفته و اجازه نمی دهد که خستگی کار و مشغله ی زیاد، از وجود شما خارج شود.تعبیر خواب با موضوع اردو

سلام خسته نباشید

خواب دیدم که برگشتم به دوران دبستانم با کسایی که خیلی ساله ازشون هیچ خبری ندارم و قیافه ۹۰ درصدشون رو یادم نمیومد ولی کاملا واضح دیدمشون (من با قیافه الانم بودم)

رفتیم اردو یه جایی مثل خوابگاه تمام اتاقا پر شد و ما فکر کردیم دیگه جایی نیست که بشینیم و غذا بخوریم و خیلی ناراحت شدم که یهو دیدم بیرون یه سفره پهن کردن و تونستیم اونجا بشینیم و خیلی بهتر از فضای اتاق ها بود

تموم شد و توی شهری که اردو بودیم من رفتم پیش یه فال گیر که یه دختر جوون یا یه پیرزن مهربون بود و من خیلی خیلی حس خوبی ازش میگرفتم (یه بچه یا یه حیوون خونگی خوبم داشت)، در مورد فردی که چندین ساله بهش علاقه دارم فال گرفتم، بهم یه فال داد فقط یه جملشو حدودا یادمه که نوشته بود

"سختی ها و ناراحتی ها و غصه هات تموم میشه و تبدیل به شادی و اتفاقات خوب میشه"

یه فال دیگه هم بود که در مورد امام رضا بود اونم خوب بود و نشونه رسیدن من به اون فرد بود، و البته بگم من این فردی که دوستش دارم رو از همون دبستانم دوست داشتم

تعبیرش چیه؟ من حدود ۲ ماه تقریبا هر شب خواب این فردی که دوستش دارمو میبینم

تعبیر خواب

دوستان قدیمی ما نماد عادت ها و طرز فکر هایی هستن که از گذشته های دور با ما همراه شدن و هر چند در حال حاضر دیگه به گذشته مون شباهت کمی داریم اما هنوز این خاطرات روی ما تاثیر میذارن و باعث میشن که به مرور کارها و رفتار های خودمون بپردازیم. فال نماد آینده ای هست که نسبیه یعنی این اخبار ممکنه اتفاق بیوفته ممکنه هم اتفاق نیوفته. این خواب از شما می خواد که به جریان زندگی و ویژگی های زمان توجه بیشتری داشته باشید. به طور مثال اون زمان که سن کمتری داشتید بخش های کمی از وضعیت فعلی قابل پیش بینی بود. در مورد آینده هم به همین شکله و همیشه بخش زیادی از اتفاقات غیر قابل پیش بینیه. این خواب از شما می خواد که با همین دیدگاه برای آینده تون تلاش کنید و به پیشگویی های مختلف اعتبار کمتری بدید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...