تعبیر خواب ابری شدن آسمان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ابری شدن آسمان

ابر سمبلی رایج و شناخته شده است که با خواب هایی مثل آسمان، آب و باران مرتبط می باشد. ابر های می توانند در اشکال و حالت های بسیار متنوعی ظاهر شوند و احساسات متنوعی را نیز بازگو کنند. به طور کلی سمبل ابر نشان دهنده ی انتظارات شما از آینده ی پیش رو است. بسیار اهمیت دارد که ابر را به چه شکل در خواب خود مشاهده می کنید و در هنگام دیدن آن چه احساسی به شما دست می دهد.

تعبیر خواب آسمان ابری سیاه: آسمان در تعبیر خواب روان شناسی، به میزان امید و روشن بینی شما نسبت به آینده مرتبط می باشد. آسمان ابری می تواند نشان دهنده ی احساس ناراحتی و ناامیدی درونی شما باشد. رنگ سیاه در تعبیر خواب، با مفهوم نامشخص بودن، بی هویت بودن و جهل مرتبط باشد.

ممکن است هم اکنون خود را در شرایطی پر نوسان مشاهده کنید. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ناامیدی و یاس بر شما غلبه پیدا کند و تا روشن شدن جریانات، روحیه ی خود را حفظ کنید.

تعبیر خواب ابری شدن آسمان: بسیار اهمیت دارد که ابری شدن آسمان، چه احساسی را در شما ایجاد می کند. این خواب در حالت مثبت می تواند به ایده های خلاقانه و مثبت ذهن شما اشاره داشته باشد. هم اکنون زمان مناسبی فراهم شده است تا ایده های خلاقانه ی خود را در زمینه های مختلف زندگی بروز دهید. اگر ابری شدن آسمان به گونه ای باشد که در شما احساس استرس یا نگرانی را ایجاد کند و با رعد و برق یا باران شدید همراه باشد، نشان دهنده ی بدبینی یا نگرانی شما در مورد وقوع اتفاقات منفی در زندگی بیداری می باشد.

این خواب می تواند تصویرگر فردی ناامید نسبت به آینده باشد. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی افکاری که باعث می شود نسبت به آینده ی خود احساس بدی داشته باشید را شناخته و مانع از تداوم این افکار منفی در روزمره ی خود شوید. در واقع لازم است تا با دید منطقی به نگرانی ها و ترس های خود نگاه کنید و اجازه ندهید که هیجانات منفی، قدرت روانی شما را تضعیف کنند.

تعبیر خواب ابر در آسمان: ممکن است در خواب خود، ابر را با اشکال مختلفی در آسمان مشاهده کنید. بسیار اهمیت داد که شکل ابر برای شما یادآور چیست. در حالت مثبت این خواب می تواند به دیدگاه و اعتقاد شما نسبت به کمک های غیبی یا آسمانی مرتبط باشد. همان طور که معتقدین به فرشتگان عقیده دارند که ابر و اشکال مختلف آن، پیام هایی سمبلیک و الهام بخش از جانب فرشتگان هستند.

اگر در خواب خود، ابر ها را به رنگ قرمز مشاهده کنید، باید بدانید که در سمبل شناسی، رنگ قرمز، با مفهوم هیجانات گره خورده است. شما هم اکنون در حال درک خواسته های عاطفی و انتظارات خود از آینده ی یک رابطه ی عاطفی هستید.

در مجموع می توان گفت که ابر، مانند یک پاکت در بسته، درباره ی حدس ها و امیدواری ها یا بعضا ترس های فرد رویابین صحبت می کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...