تعبیر خواب بازی های رایانه ای

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بازی های رایانه ای

بازی های کامپیوتری ، سمبل چالش هایی هیجان انگیز و فکری هستند که فرد خود را درگیر آن ها ساخته تا به هدف خاصی مثل به دست آوردن ایده ای جدید ، یا طرحی ابتکاری برسد .

بازی کامپیوتری می تواند صرفا سمبل آن دسته از فعالیت های مهیج و سرگرم کننده ای باشد که در طول روز به آن ها می پردازید تا روحیه ای پر نشاط کسب کرده ، یا به تخلیه ی روحی بپردازید .

هر یک از عناصر موجود در بازی ای که در خواب می بینید ، سمبل یکی از گره های فکری یا چالش هایی است که با اراده ی خود ، درگیر آن شده اید و سعی دارید به طریقه ای مهیج ، به حل و فصل آن ها بپردازید .

دیدن بازی های استراتژی در خواب ، نشان دهنده ی این معناست که احساس می کنید باید برای مواجهه با چالشی که پیش روی شماست ، مهمات مختلفی را تدارک دیده و در جهت استفاده از آن ها ، یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید .

این چالش می تواند کاملا ذهنی و انتراعی باشد . می تواند مربوط به نوشتن یک کتاب یا پرداختن به یک نظریه باشد . در هر حال شما در این رویا ، عناصر مرتبط با چالش ها را تبدیل به عناصر یک بازی ویدیویی کرده اید تا راحت تر برای آن ، راه حل پیدا کنید .

در تحلیل این خواب ، موضوع بازی و کاراکترها از اهمیت زیادی برخوردارند. بسیار اهمیت دارد که این بازی شما را به یاد کدام روزها ، خاطرات و اتفاقات می اندازد. این بازی؛ چه چالش فکری را در شما ایجاد کرده و چه تاثیری بر روی شخصیت شما گذاشته است.

دیدن بازی های رایانه ای از طرفی میتواند یادآور این موضوع باشد که لازم است تا به روشی مهیج به رفع نگرانی ها و استرس های ذهنی خود بپردازید . بازی های ویدیویی به همین طریق عمل کرده و ذهن انسان را برای لحظاتی از فشار روانی و استرس آزاد می کنند . دیدن بازی های رایانه ای یا انیمیشن در خواب نیز می تواند چنین مفهومی را در بر داشته باشد .

دیدن بازی های شبیه سازی ، مانند بازی های آرایشگری ، نگه داری از کودکان یا آشپزی ، تلاش ذهنی شما برای پرداختن مفرح به وظایفی است که بر عهده دارید . بازی های شبیه سازی در فضایی کنترل شده ، مهیج و سرگرم کننده ، مهارت های مختلف زندگی را آموزش میدهند . چیزی که این بازی ها را جذاب میکند ، امکانات گوناگون ، دسترسی آزاد و جذابیت محیط بازی است .

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر و در زندگی واقعی ، چه مسائل کسل کننده ای ، شما را از پرداختن به وظایفتان باز داشته است . چگونه میتوانید به شیوه ای مهیج به آن ها بپردازید ؟ راه های جذابیت بخشیدن به محیط خانه یا محیط کار و محیطی که در آن وظایفتان را انجام میدهید ، چیست ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...