تعبیر خواب اینستاگرام

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اینستاگرام

اینستاگرام از شبکه های پرکاربرد و محبوب مجازی است که با توجه به امکانات گسترده و قابلیت های متنوع و سادگی در ساختار ، مورد استفاده ی تعداد زیادی از افراد جامعه قرار گرفته است .

شبکه های مجازی ، بخش زیادی از رویاهای کاربران این شبکه ها را شکل میدهد . در رویا ، هیچ چیز غیر ممکن نیست ، و تمام مسائلی که در طول روز با آن ها برخورد میکنیم ، میتواند به صورت سمبلیک ، در رویاهای ما ظاهر شود .

اینستاگرام در خواب ، سمبل واکنش های احساسی و بدون برنامه ریزی قبلیست . این سمبل در خواب ، بازگو کننده ی بخشی از ویژگی های رفتاری شخص است که به صورت آنی و هیجانی بروز میکند . از طرفی ، افکاری را نشان میدهد که فرد خواهان تایید شدن آن ها توسط دیگران است .

وقتی در رویا ، موضوع یا عکسی را در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام به اشتراک میگذارید ، یعنی مایلید که این حالات و افکار و ایده ها را (هر چند سیاه نمایی یا دروغ باشد) را به دیگران عرضه کنید . هم چنین اگر این خواب را در مورد دیگران ببینید ، مثل این که دیگران عکس یا مطلبی را در اینستاگرام منتشر کنند ، نشان دهنده ی برداشت ها و قضاوت های آنی و احساسی شما از دیگران است . اینستاگرام اتاقکی بسته و ایزوله شده را نشان میدهد که راه را برای شناخت افراد مسدود و ناممکن میسازد .

خواب هایی شامل موضوعاتی مثل فضای مجازی و مسنجر ها ، عملا ارتباطی با کنش های فیزیکی ندارد و درباره ی نوع نگرش و دیدگاه های شخص درباره ی ارتباطات و احساسات صحبت میکند .

این خواب ها اطلاعات دقیقی از نحوه ی ارتباط برقرار کردن فرد و فلسفه ی فکری او درباره ی ارتباطات مجازیست .

در رویای شما ، اشخاصی که در دنیای مجازی با آن ها در ارتباطید یا فعالیت آن ها را مشاهده میکنید ، به صورت سمبلیک ظاهر می شوند . در واقع ، هر یک از آن ها ، سمبل بخشی از شخصیت و افکار و نگرش رویابین هستند .

مسنجر ها ، از این رو نماد کنش های آنی هستند که نمیتوان زمان و شرایط و حالات فیزیکی را در این ارتباطات در نظر گرفت . زمانی که فرد تنها از طریق سمبل ها و اشکال و تصاویر یا شکل نوشتاری وادار به رساندن پیام و منظور خود است ، یعنی بخش زیادی از توانایی های فرد برای انتقال احساس و منظور واقعی اش نادیده گرفته شده است .

کاربرد اصلی اینستاگرام اشتراک عکس است . عکس در رویا ، معانی مختلفی را شامل میشود . در خواب ، عکس سمبل مستند کردن و ثبت کردن است . با این حال میتواند با دروغ و سانسور یا سیاه نمایی نیز در ارتباط باشد .

عکس های اینستاگرام در خواب ، سمبل تلاش برای واقعی جلوه دادن احساسات دروغ و یا نوعی واکنش سریع است . این رویا میتواند نشانه ی دگر خواهی یا تلاش شخص ، برای جلب توجه از طریق دروغ گویی یا رفتار های ساختگی باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...