تعبیر خواب خرمالو

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خرمالو

خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم می توانند نماد تجربه ای باشند که در طی آن، انگیزه و انرژی بخصوصی برای پرداختن به زندگی پیدا می کنیم. ممکن است خرمالو را در حالات و شرایط مختلفی در خواب مشاهده کنید. دیدن یک خرمالو در حالت عادی می تواند نماد تجربه ای خوش آیند یا حالاتی مرتبط با فصل رشد این میوه باشد.

خرمالو یک رنگ خیره کننده و جذاب دارد. رنگی که در تضاد با سرما و رنگ پریدگی فصل رشدش می باشد. دیدن یک خرمالو در خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که در فصل های کمرنگ یا سرد زندگی، مانند زمان هایی که یک اتفاق بد و ناخوش آیند در حال رخ دادن است، یا با چالش های دلسرد کننده ای رو به رو هستید، افکار و احساسات یا انگیزه هایب که باعث نشاط بیشتر شما می شوند را دست کم نگیرید و به آن ها بپردازید.

منابع دریافت این احساسات مثبت ممکن است گاها آنقدر ساده و پیش پا افتاده باشند که آن ها را دست کم بگیریم مانند گوش دادن به یک موسیقی خوب که سطح آدرنالین خون را افزایش داده و احساس فوق العاده ای را به ما می بخشد.

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی در حال خوردن خرمالو می باشد. در تعبیر خواب روانشناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، می توانند سمبل بخشی از افکار و شخصیت خودمان باشند.

فردی که در خواب مشغول خوردن خرمالو است می تواند نماد آن بخش از شخصیت یا زندگی شما باشد که در حال دریافت این انرژی می باشد. به این فرد و احساسی که نسبت به او دارید توجه کنید. اگر او فردی است که دوست ندارید در خواب شما حضور داشته باشد و ماهیت او جزئی از شخصیت شما باشد، پس بهتر است به او خوراک فکری نرسانید.

خرمالو در این جا در واقع نماد خوراک فکری است. به طور مثال ممکن است شما فردی باشید که بسیار اهل حسرت و غصه خوردن است و این عادت شما در قالب یک انسان ناراحت کننده یا آزار دهنده در خواب ظاهر شود.

در بیداری ممکن است به طور ناخودآگاه، از طریق تفکر مداوم به اندوه و حسرت ها یا اتفاقات گذشته، به این بخش از شخصیت خود خوراک فکری برسانید. چنانچه شما سعی کنید از این پس تمرکز کرده و هر بار که فکر اندوه بار یا اتفاقات بد گذشته به ذهن شما می آید از آن دست کشیده و به فکر یا فعالیت جدیدی بپردازید، این جنبه از شخصیت شما ضعیف شده و از کار خواهد افتاد و ممکن است دیگر او را در خواب مشاهده نکنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...