تعبیر خواب گیاهان 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب گیاهان 2

گیاهان را ممکن است در اشکال مختلف خوراکی، غیر خوراکی و سمی و مضر، در رویای خود مشاهده کنیم. اگر در رویای خود با گیاهی ناشاخته رو به رو شوید، نشان دهنده ی این معناست که هم اکنون و در زندگی بیداری، با مفهومی جدید، اما گنگ و مبهم رو به رو شده اید. گیاهان تجلی گر طبیعت و آناتومی کاملا متفاوتی با انسان و حیوان هستند. طبیعتی که با آن بیگانه هستیم و به سختی و یا شاید هرگز قابل به درک روح آن نیستیم. در عین حال بر روی طبیعت و زیست حیوانات و انسان، تاثیر جدی و مستقیم می گذارد.

اگر شما در زندگی واقعی یک گیاهخوار باشید، دیدن گیاهان در رویا می تواند به دیدگاه های شما درباره ی گیاه خواری اشاره داشته باشد. یا این که در این زمان تصمیم داشته باشید تا درباره ی گیاه خواری و دلیل روی آوردن افراد به گیاه خواری را بشناسید. این رویا نشان می دهد که شما هم اکنون در حال درک و رفتن به سمت شناخت فلسفه ی گیاهخواری هستید.

رویایی که با گیاه خواری مرتبط باشد، می تواند تصویرگر فردی باشد که از غرایز و تمایلات انسان و حیوان منزجر و ناامید گشته و به دنبال تربیت و شیوه ی جدیدی برای بهبود کیفیت زندگی و شخصیت خود می باشد.

گیاهان خوراکی در رویا می توانند به عنوان راهکاری در مقابل افسردگی ظاهر شوند. در علم، ویتامین ب 2 یک آنزیم است که برای استفاده ی کربوهیدرات ها لازم است. کمبود این ویتامین در بالغین غالبا باعث التهاب اعصاب انتهایی می شود که با درد همراه است. بعلاوه کمبود ویتامین ب1 باعث گیجی_ افسردگی_ خمودی روان_ بی اشتهایی و یبوست می گردد و این یبوست به علم کم شدن حرکات دودی شکل روده است که بر اثر کمبود این ویتامین بروز می کند. بدن ما نمی تواند به مقدار کافی ویتامین ب1 در خود ذخیره کند لذا هر روز به مقداری از این ویتامین احتیاج داریم که از راه غذا باید مصرف کنیم. دیدن چنین سمبل هایی در رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی سلامت جسمی یا روانی اشاره داشته باشد.

ویتامین ب2 آنزیم زرد رنگی است که در سوخت و ساز تمام سلول های بدن مصرف می شود و برای رشد بدن لازم است. کمبود ویتامین ب2 باعث خارش و سوزش پلک، خستگی چشم، تنفر از نور، شکاف گوشه ی لب، و شکاف لبه ی بینی می شود. دیدن هر یک از این مشکلات در رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی سلامتی تان، چه سلامت جسمی و چه سلامت روانی اشاره داشته باشد.

ویتامین ب2 در سبزیجات سبز، بادام زمینی، در شیر و تخم مرغ فراوان و در گوشت به مقدار کم وجود دارد. ویتامین ب3 در سبزیجات، جوانه ی گندم، بادام زمینی، جگر، گوشت و تخم مرغ موجود می باشد. کمبود این ویتامین در چهار قسمت از بدن انسان عکس العمل نشان می دهد: پوست، دستگاه هاضمه، مخاطها، دستگاه اعصاب.

در پوست آن قسمت از بدن که مجاور نور خورشید قرار میگیرد، قرمز می شود. مثلا گردن، صورت و پشت دست، منظره ی سوخته پیدا می کند. دهان ممکن است زخم شود و در کنار هایش شکاف و بریدگی ایجاد گردد. زبان ممکن است به رنگ توت فرنگی(قرمز روشن) گردد. اختلالات گوارشی از قبیل یبوست و اسهال بروز می کند. تحریکات عصبی، نگرانی، خمودی فکر و روان، و بالاخره دیوانگی ممکن است ایجاد شود.

نقصان ویتامین سی باعث شکنندگی مویرگ ها می شود و در نتیجه ی آن، نقطه های آبی یا سیاه خون مردگی در پوست پدیدار می گردد و خونریزی لثه، لق شدن دندان و کم خونی بروز می کند. کمبود ویتامین سی باعث ضعف عمومی، ضعف اعصاب و احساس سوزش ادرار می شود. ویتامین سی در سبزیجات، میوه های خام، و میوه های ترش فراوان است.

به این ترتیب دیدن گیاهان خوراکی می توانند به غذای روانی یا معنوی اشاره داشته باشند. اگر گیاهان را در کنار بیماری ها مشاهده کنید باید بدانید که بیماری ها نیز به صورت سمبلیک، به اختلالاتی در روان و فکر ما اشاره دارند و گیاهی که از آن برای درمان بیماری استفاده میکنید، اشاره به نوعی تقویت کننده یا داروی روانی دارد.

گیاهان گاها به عنوان تقویت کننده ی غرایز ظاهر می شوند. همان طور که گفته شد، ما خوراکی ها را در رویا مشاهده می کنیم در حالی که ظهور آن ها در رویا اشاره به نوعی غذای فکری و روحی دارد. خوراکی ها صرفا برای سیر شدن مصرف نمی شوند بلکه مصرف آن ها تضمین کننده ی سلامتی می باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...