تعبیر خواب گل نیلوفر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب گل نیلوفر

گل ها در تعبیر خواب روانشناسی، با زیبایی و زنانگی پیوند خورده اند. گیاهان یادآور رشد هستند و بخش زیادی از سمبل های اسطوره ای و افسانه ای به گیاهان اختصاص دارد. نیلوفر آبی در تعبیر خواب روان شناسی، می تواند با مفاهیمی مثل احساس فقدان عاطفی، سکوت و تنهایی مرتبط باشد.

ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری احساس کنید که به رغم داشتن لیاقت و تلاش و برخورداری از ویژگی های مثبت، قادر به ایجاد رابطه ی عاطفی مورد نظر خود نیستید. ممکن است احساس کنید که در حق شما نوعی بی انصافی صورت پذیرفته است. نیلوفر آبی می تواند از مرداب تغذیه کند و بر روی آب زندگی کند.

آب در تعبیر خواب روان شناسی، استعاره از احساسات و ضمیر ناخودآگاه انسان است. این خواب می تواند به انگیزه ای اشاره داشته باشد که در درون شما مرده اما همچنان به آن دلبسته مانده اید. این خواب از شما می خواهد تا فقدان درونی خود را شناخته و درباره ی آن با خودتان صادق باشید.

ما قادر به انکار یا فراموشی فقدان های عاطفی خود نیستیم. این خواب از شما می خواهد تا قدرت بیشتری پیدا کرده و اجازه ندهید که تداوم این فقدان ها، شما را در خود غرق کرده، و موجب تنهایی و بی انگیزگی شما شود. این معنا قوی تر می شود اگر گیاه نیلوفر آبی را به همراه برکه یا مرداب مشاهده کنید.

تعبیر خواب فروش گل نیلوفر آبی: خرید و فروش در تعبیر خواب روان شناسی، با مفهوم کسب اعتماد به نفس گره خورده است. این خواب از شما می خواهد تا از عواطف و احساسات خود به عنوان یک منبع الهام بخش استفاده کرده و ایده های خلاقانه ی خود را بروز دهید. این کار کمک می کند تا احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

تعبیر خواب نیلوفر سفید: رنگ سفید در تعبیر خواب روان شناسی، با مسائلی مثل آگاهی، روشن بودن یک اتفاق یا احساس یا راهنمایی روشن مرتبط می باشد. این سمبل از شما می خواهد تا نسبت به الهامات درونی خود آگاه بوده و اجازه دهید که آن ها انرژی خلاقتان را آزاد کنند. گل نیلوفر سفید می تواند اشاره به ایده ای جدید در مسیر خودشناسی باشد.

تعبیر خواب درخت نیلوفر: این خواب می تواند به هنر یا احساسی قدرت گرفته و عمیق اشاره داشته باشد. ایده یا مهارتی که در اثر مراقبت و رنج به دست آمده و ممکن است در زندگی بیداری متوجه آن نباشید. این خواب از شما می خواهد تا توانایی ها و تجارب خود را قدر دانسته و هنر و ایده ی خود را بروز دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه های مختلف زندگی رشد کرده و اهداف مشخص تری پیدا کنید.

تعبیر خواب گل نیلوفر بنفش: رنگ بنفش در تعبیر خواب روان شناسی، با احساساتی مثل شهود و تخیل مرتبط است. دیدن این سمبل می تواند به فردی ایده پرداز در زمینه های تخیلی اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا برای پیشرفت در زمینه هایی که نیازمند خلاقیت و ایده های جدید هستند، به شهود و ناخودآگاه خود توجه داشته باشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...