تعبیر خواب وانمود کردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب وانمود کردن

وانمود کردن یا تظاهر به شخصیتی که نیستیم، ویژگی موجودات باهوش است. این رفتار در حیوانات نیز مشاهده می شود. این رفتار اغلب ریشه در غریزه ی حفظ امنیت و حیات دارد.

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی در حال تظاهر کردن می باشد بلکه لازم است به موضوع تظاهر و نقشی که در حال بازی کردن می باشند توجه کنید. ممکن است در خواب خود یک بازیگر یا خواننده را در حال وانمود کردن مشاهده کنید. این افراد به علت ظاهر بخصوصی که در رسانه از خود نشان می دهند، در ذهن ما به شکل افراد ماهر در امر تظاهر کردن نقش می بندند. در تعبیر خواب روان شناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، اغلب سمبل افکار و شخصیت خودمان هستند. این موضوع رایج اما بسیار ظریفی در امر تعبیر خواب می باشد. چرا که انسان ها موجودات پیچیده ای هستند و درک و دقت قابل توجهی لازم است تا بفهمید یک انسان به چه علت در خواب شما ظاهر شده و در حال نمایش کدام دسته از افکار و احساسات درونی شما می باشد.

در نهایت می توان گفت رویایی در مورد تظاهر کردن می تواند به تلاش شما برای حفظ امنیت در برخی جنبه های زندگی اشاره داشته باشد. حفظ امنیت گاها می تواند بسیار ساده و با روش های جالبی همراه باشد. شدت نیاز به حس امنیت می تواند به شکل پارانویا یا بدبینی مداوم در زندگی بیداری ظاهر شود.

توجه به چنین خواب هایی می تواند به شما در حفظ منطقی امنیت روانی و اجتماعی در زندگی واقعی یاری رسان باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...