تعبیر خواب قتل

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب قتل


قتل و کشتار در رویا به هر شکل، اشاره به بی اثر شدن و از بین رفتن یک موضوع یا جریان است. این رویا با سمبل مرگ مرتبط است با این تفاوت که قتل ممکن است تشویش و نگرانی زیادی را در روان رویابین ایجاد کند.

شما در رویا یک قاتل هستید

اگر در رویا خود را مشغول کشتن شخص یا اشخاصی مشاهده کنید باید توجه داشته باشید که به چه علت به این کار دست زده اید؟ فردی که در رویا مشغول کشتنش هستید به شکلی نمادین ظاهر شده است. او می تواند سمبل برخی افکار یا اعتقادات باشد که در درون شما وجود دارد و هم اکنون از وجود این افکار منزجر شده اید. شما در تلاش هستید تا این افکار را از بین ببرید. قتل به تلاش روانی شما برای زدودن این افکار اشاره دارد. با دیدن این رویا توجه داشته باشید که این شخص برای شما یادآور کدام دسته از افکار است؟ آیا این فرد در زندگی بیداری موجب نگرانی و ناراحتی شما شده است؟ نحوه ی مبارزه ی شما با این جریان یا فرد تا چه اندازه منطقی و هوشمندانه است؟ چگونه می توانید به طریقی که کمترین آسیب را به شما بزند از این جریان رهایی یابید؟

شما در رویا شاهد قتل هستید

اگر در رویا، گروهی از تبهکاران را مشغول جنگ یا قتل مشاهده کنید، این رویا می تواند به حجم زیادی از افکار منفی در درون شما اشاره داشته باشد. ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری دچار بدبینی شده باشید. ممکن است امید خود را نسبت به بهبود اوضاع از دست داده باشید و این ناامیدی باعث تشدید تنش و استرس در درون شما شده باشد. این گروه از تبهکاران، به حجم نگرانی در درون شما اشاره دارند. این خواب از شما می خواهد تا این افکار زائد را شناخته و اجازه ندهید که بر عملکرد شما تاثیر منفی بگذارند. قتل ها در رویا رخ می دهند تا به شما نشان دهند که عدم کنترل افکار منفی، چگونه روان شما را به خود مشغول ساخته . ممکن است در حالت هشیاری، متوجه تاثیر این دسته از افکار نباشید. ضمیر ناخودآگاه شما خواستار این است که ارتباطی عمیق با افکار و احساسات واقعی خود بگیرید. به چه دلیل این افکار منفی در شما رشد یافته است؟ چگونه می توانید آن ها را مهار کنید؟

شما در رویا به قتل می رسید

اگر در رویا مشاهده کنید که فرد یا افرادی قصد دارند شما را به قتل برسانند، این رویا به نگرانی شما درباره ی منفعل شدن عملکردتان در زندگی بیداری اشاره دارد. ممکن است این احساس را در محل کار، تحصیل یا زندگی عاطفی خود حس کنید. ممکن است احساس کنید که افراد یا عواملی به شما اجازه ی رشد و رسیدن به آرزوهایتان را نمی دهند.

 ممکن است دست از تلاش کشیده باشید و آرزوهای خود را فراموش کرده باشید. این رویا از شما می خواهد تا توان و ظرفیت خود را شناخته و به تلاش ادامه دهید. شاید لازم باشد تا شغل خود را عوض کرده یا از محیط نامناسب فاصله بگیرید. این خواب از شما می خواهد تا تمرکز خود را بر توانایی های خود معطوف کرده و هرگز ناامید نشوید.

یک صحنه ی قتل را پس از فرار مجرمان مشاهده میکنید

این خواب می تواند در شرایطی دیده شود که در زندگی بیداری، برخی منافع و داشته های خود را از دست داده اید. ممکن است ترک تحصیل کرده یا شغل خود را از دست داده باشید. ممکن است در زندگی عاطفی شکست خورده باشید. این رویا به ناامیدی و احساس منفی درون شما اشاره دارد. افرادی که در رویا به قتل رسیده اند می توانند بخش هایی از شخصیت و افکار خود شما باشند که هم اکنون دیگر قدرت تاثیر گذاری خود را از دست داده اند. به نظر میرسد که احساس میکنید مورد ظلم قرار گرفته اید یا بدشانسی به سراغ شما آمده است. این خواب از شما می خواهد تا در درجه ی اول، از صحت احساسات خود اطمینان پیدا کنید. متوجه باشید که هنوز فرصت های زیادی پیش روی شما وجود دارد.

 شما می توانید به دنبال فرصت های بعدی خود رفته ، پیگیر حقوق خود شوید، یا در برهه ای از زندگی توقف کرده و به آن چه از دست داده اید خیره شوید.

 قاتلین این رویا همیشه عوامل بیرونی نیستند. آن ها می توانند اشتباهات ناگهانی شما بوده باشند. می توانند انتخاب های نادرستی باشند که خارج از اراده ی شما رخ داده اند. می توانند نتیجه ی افکار منفی و ناامیدی شما باشند. این رویا از شما می خواهد تا نگرانی های خود را شناخته و اجازه ندهید که تدوام یاس و ناامیدی شما را منفعل کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...