تعبیر خواب فحش دادن به دیگران

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب فحش دادن به دیگران

ممکن است در خواب، خود را مشغول فحش دادن و ناسزا گفتن به دیگران مشاهده کنید. تفاوتی ندارد که در دنیای واقعی، شما حقیقتا فردی فحاش باشید یا خیر. این خواب در مورد نحوه ی تعاملات ذهنی و نحوه ی رفتار شما با خودتان صحبت می کند. فحش دادن مخصوصا زمانی که از روی خشم، کینه و عصبانیت انجام می شود صرفا آخرین کاری است که برای دفاع از خود در مقابل افراد یا مسائلی که ما را آزار می دهند انجام می دهیم.

تفاوتی ندارد که شما در خواب خود به چه کسی یا چیزی فحش می دهید. در تعبیر خواب روانشناسی، افرادی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. آن فردی که در خواب به او ناسزا می گویید، می تواند سمبل آن دسته از ناراحتی ها یا افکار آزار دهنده ای باشد که درون خود انباشته کرده اید و ممکن است هر روز به مرور آن ها بپردازید در حالی که می دانید هر بار مرورشان چه اندازه آزار دهنده و دردناک می باشد.

این خواب پیام یا حتی درخواستی از جانب ناخودآگاه شماست که متوجه ماهیت آزار دهنده ی این افکار باشید چرا که در حال غلبه یافتن و ضعیت ساختن شما می باشند. شما با فکر کردن مداوم و تسلیم تمرکز و انرژی ذهنی خود به این افکار، در حال ساختن یک هیولا از آن ها هستید که پیش از آسیب زدن به دیگران، بر شما غلبه پیدا خواهد کرد. منظور از آسیب زدن به دیگران این است که تجمع انرژی منفی این افکار است که به تدریج از ما انسان هایی انتقام جو و عبوس می باشد.

زمانی که شما نحوه ی عملکرد این رفتار مخرب را بشناسید، نه تنها با خودتان به شیوه ای توهین آمیز رفتار نخواهید کرد بلکه به علت درکی که از جنبه ی روانی این رفتار به دست آورده اید، شنیدن فحش و ناسزاگویی از سمت افراد ناآگاه نیز بر شما تاثیری نخواهد داشت.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...