تعبیر خواب دعوا کردن با دیگران

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دعوا کردن با دیگران

ممکن است در خواب خود مشاهده کنید که در حال دعوا کردن با دیگران هستید. گاهی ممکن است حقیقتا با این افراد در دنیای واقعی مشکل داشته باشید و گاهی خیر. افرادی که در خواب با آن ها دعوا می کنید نماد ناراحتی های حل نشده ی درون شما هستند. صدا ها و افکار و اتفاقاتی که همچنان در حال رنجاندن شما هستند. دعوا در دنیای واقعی، قادر است انرژی بسیاری از ما هدر بدهد و وجهه ی جالبی نیز از شرکت کنندگان به جا نخواهد گذاشت.

دعوا دارای انرژی منفی است. این خواب از شما می خواهد تا تمرین بیشتری برای کنترل بر نفس و افکار خود به خرج دهید. ممکن است ندانید یا آگاه نباشید که افکار منفی، چگونه در حال از بین بردن قوای فکری شما می باشند. گاهی نبخشیدن دیگران ریشه در نبخشیدن خودمان دارد. مثل ناراحتی از این که چرا در موقعیتی ساده لوحانه برخورد کردیم یا چرا اجازه دادیم که دیگران به ما آسیب بزنند. این خواب از شما می خواهد تا اول از همه خودتان را ببخشید. چرا که در حال از دست دادن انرژی خود درون یک جنگ درونی هستید و این خود درگیری می تواند وجهه ی شما را خدشه دار کند.

اعمال و رفتار های خود تخریب گرانه از چنین افکاری سرچشمه می گیرند. اعتیاد، خودکشی، رفتار هایی که در نهایت باعث صدمه زدن فیزیکی به بدن می شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...