تعبیر خواب خواب آلودگی، خوابیدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۳ دیدگاه

تعبیر خواب خواب آلودگی، خوابیدن

در عالم رویا، هیچ چیز غیر ممکن نیست. بسیار ممکن است در رویای خود احساس خواب آلودگی داشته باشید و این احساس خواب آلودگی مانع از انجام کنش لازم در رویا شود و نوعی تنش و تلاش بیهوده را در شما ایجاد کند. در ابتدا باید گفت که سمبل خواب آلودگی با مفاهیمی مثل بی خبری، ناآگاهی و دور بودن از اخبار و اتفاقات مرتبط باشد. این رویا می تواند به نگرانی شما در رابطه با بی خبر بودن از اتفاق و جریان یا حقیقتی خاص، در زندگی بیداری اشاره داشته باشد.

از طرفی این احساس می تواند کاذب و نشان دهنده ی نوعی ترس باشد که به دلیلی در شما شکل گرفته و تداوم یافته است. مثلا اگر در رویا مشاهده کنید که در جمع اقوام یا دوستان خود، دچار احساس خواب آلودگی شده اید، این رویا به نگرانی شما در رابطه با عدم آشنایی با مهارت های جمعی می باشد.

این رویا تصویرگر افکار شخصی است که خود را خام و بی تجربه احساس می کند. در هر صورت اگر دیدن چنین رویایی در شما نوعی احساس منفی مثل نگرانی، سرخوردگی یا استرس را ایجاد کرد، باید بدانید که هم اکنون زمان آن است که با اعتماد به نفس بیشتری به شخصیت و افکار خود نگاه کرده و به هر صورت، آزادانه تر عمل کنید.

اگر در رویا مشاهده کنید که در محیط کار، دچار احساس خواب آلودگی شده اید، این رویا می تواند به نگرانی شا در رابطه با عدم کسب مهارت های جمعی، با ناآشنایی با روش های بیزنس و کسب درآمد، مرتبط باشد. ممکن است در زندگی بیداری، خود را در ابتدای مسیر و ناآشنا به بسیاری از آداب کسب و کار مشاهده کنید. در ابتدا توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید اجازه دهید که عدم اعتماد به نفس بر شما چیره شده و شما را در ادامه ی مسیر، کند یا متوقف کند.

پیام این رویا با مفهوم ریسک پذیری مرتبط می باشد. در واقع از شما می خواهد تا به جای عدم اعتماد به نفس یا احساس بی خبری (خواب آلودگی) موقعیت خود را باور کرده و بدانید که اگر هم اکنون در این مسیر قرار گرفته اید، به احتمال زیاد لیاقت آن را داشته اید و از حداقل های لازم برخوردار بوده اید.

شما پیش از هر پیش نیاز حرفه ای، نیاز دارید تا آموزه های خود، در مورد ریسک پذیری را عملی کنید. به این صورت که برای یادگیری مهارت های گوناگون، دست به تجربه بزنید. به محیط پیرامون خود نگاه کنید. شما هم اکنون نیز در حال آموختن مهارت های مرتبط با کار خود هستید.

سمبل خواب آلودگی گاها می تواند به نوعی احساس خستگی روانی اشاره داشته باشد. مانند فردی که احساس می کند به سبب اتفاقات تلخ پیاپی، قدرت تحمل یا مبارزه را از دست داده است. شما هم اکنون میل دارید تا توقف کرده و به تقویت نیروی روانی خود بپردازید. این رویا از شما می خواهد تاعوامل که به تحلیل روحیه ی شما دامن می زنند را شناسایی کرده و از آن ها دوری کنید. محیط امنی را برای پالایش روانی خود ایجاد کرده و ارزش بیشتی برای خود قائل شوید.

گاها خوابیدن در رویا می تواند به تلاش شما برای فراموش کردن یا انکار یک موقعیت یا حقیقت اشاره داشته باشد که توان کافی برای پذیرش آن در خود را احساس نمی کنید. مثل اتفاق ناگواری که در واقعیت رخ داده و شما را آزرده ساخته است یا غم یک از دست رفته و نوعی احساس فقدان که در شما ایجاد شده و در زندگی بیداری شما را می آزارد. در این حالت ، ناراحتی شما به صورت سمبل خواب آلودگی ظاهر می شود تا نشان دهد که این عدم تمایل نشات گرفته از چه احساسی است و چگونه چشم شما را بر حقایق بسته و نوعی انفعال و بی خبری را در شما ایجاد کرده است.

با دیدن این رویا از خودتان بپرسید که فارغ از هر گونه حرکت انفعالی و منکرانه ای که در پیش گرفته اید، چه حقایقی در اطراف شما در جریان است و به چه دلیل احساس می کنید که توانایی پذیرش آن ها را ندارید؟ پذیرش این حقایق چگونه و به چه دلیل شما را مضطرب می سازد؟ چگونه می توانید با کشف نقاط ضعف و پذیرش ایرادات خود به سمت درک این حقایق بروید ؟

 • خورشید شایگان

  خورشید شایگان

  • ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۹:۱۳

  عالی بود و به نظر من بهترین تحلیل خواب را اینجا دیدم. چرا که دیدن خواب فرا از ارتباط مستقیم با دنیایی که شاید که واقعا نمیشه نظرات دقیقی راجع بهش داشت به شدت به مباحث روانشناختی هم مرتبطه و اینجا بهترین تحلیل گری را دیدم نزدیک ترین تعبیر بهتعبیر خواب یونگی

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام دوست عزیز، منم خیلی خوشحالم که این مطلب رو خوندی و نظرت رو اشتراک گذاشتی.
 • ندا خادم

  ندا خادم

  • ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۰:۱۴

  عالی و بی نقص. متعجب شدم اینقدر دقیق و درست بود. کاملا با شرایط روحی فعلی من هماهنگی داشت. بهترین تفسیر از تعبیر یک خواب. امیدوارم ادامه بدید. موفق باشید. متشکر

 • معصومه محمدی

  معصومه محمدی

  • ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۸:۳۲

  سلام خواب می‌دیم که مهمون میخواد بیاد خونمون رفتم خونه دوستم تو حیاط شون بازی میکردیم و دوستم از دیوار می‌رفت بالا ک لیوان اینا بیاره بعد مادربزرگش بغلش فوت شد مامانم اومد دنبالم با دوستم برگشتیم خونه ما دیوار خونمون گچش‌ نبود از اون کولی خاکی بود و من پرسیدم اشاره کردن چیزی نگم و یه قسمتش کنار بخاری سیاه شده بود دیوار از دود بخاری