تعبیر خواب سقط جنین کردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سقط جنین کردن

"زمانی خواب دیدم که مادری دارم و این مادر در شرایط و دوره ای بسیار دشوار از زندگی، ناخواسته قصد داره بچه ی جدیدی به دنیا بیاره که هیچ یک از ما آمادگی پذیرش این فرد جدید رو نداشتیم و این موضوع بسیار ما رو عذاب می داد چون شبانه روز دنبال راه حلی برای خلاص کردن خودمون از اون شرایط آزار دهنده بودیم."

افرادی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند و شخصیت مادر در این خواب می تواند سمبل نحوه ی مدیریت عاطفی و احساسی فرد بر مسائل و تصمیمات زندگی باشد.

قسمت پایانی این خواب:

"شخصیت مادر در محیط آشپزخانه و به وسیله ی ابزار های آشپزخانه سقط جنین کرد و خون و تکه های منزجر کننده ی گوشت همه جا ریخته شد"

شما ممکن است در حالی چنین خواب هایی را مشاهده کنید که مشکل خاصی با تولید مثل یا فرزند آوری نیز نداشته باشید. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که در شرایط عدم آمادگی روانی، از پذیرش مسئولیت های جدید و ناخواسته خودداری کنید چرا که هر مسئولیت به رغم شیرین بودن می تواند چالش های جدیدی را پیش روی شما قرار داده و یا هزینه هایی را برای شما به همراه داشته باشند. این هزینه ها لزوما مادی نیستند. این خواب همچنین درباره ی هزینه یا ضرری که ممکن است در نتیجه ی نیمه کاره رها کردن اهداف و مسئولیت ها ایجاد شود صحبت می کنند.

کودک و فرزند در خواب می تواند اشاره به موقعیت ها و اهدافی داشته باشد که در زندگی واقعی می پذیریم و پرورش می دهیم. به طور مثال یک سال تمام تلاش می کنید و مطالعه در پیش می گیرید تا بتوانید در رشته ی دلخواه خود قبول شوید. این کار مانند گذراندن دوران حاملگی می باشد که استارت دوره ی مسئولیت های جدید فرزند آوری می باشد. چرا که پس از این دوران نیز مسئولیت های جدیدی متوجه پدر و مادر خواهد شد و حال باید وقت و هزینه ی قابل توجهی را صرف بزرگ کردن کودک خود کنید.

مسلما فردی که درگیر ناراحتی های روانی خاصی بوده یا در دوره های خاصی از زندگی به سر می برد که متوجه فشار های روانی خاصی می باشد، درگیر شدن با مسئولیت های یک شغل یا رشته ی دانشگاهی دشوار می تواند ایده ی بسیار افتضاحی باشد و فرد را بیش از پیش دچار فرسودگی کند.

خون ریزی و صحنه ی منزجر کننده ی سقط جنین اشاره ی مستقیم به تصمیم طاقت فرسا یا پر چالش دست کشیدن از یک هدف یا مسئولیت نوپا می باشد که هنوز به سرانجام خاصی نرسیده است. انصراف از دانشگاه یا تغییر مداوم شغل می تواند چنین موقعیت هایی را ایجاد کرده و انرژی زیادی را هدر دهد. چرا که پیدا کردن یک موقعیت مطلوب شغلی یا تحصیلی جدید یا پیدا کردن یک هدف معنا دار جدید در زندگی می تواند کار دشواری باشد یا مجددا انرژی بسیار زیادی از ما بگیرد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...