تعبیر خواب جادو

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب جادو

خواب های درباره ی جادو و جادوگری ، به ترس ها و نگرانی های شما درباره ی عواملی ناشناخته که احساس می کنید بر روی عملکرد شما تاثیر منفی گذاشته اند ، اشاره دارد .

در این زمان و در زندگی بیداری ، ممکن است دلیل منطقی و اصلی پاره ای از مشکلات یا گرفتاری ها را ندانید . پیچیدگی این مسائل و دغدغه ها ، این واهمه را در شما ایجاد کرده است که مبادا دست عوامل غیبی و نیرو های پلید یا ماورائی در کار باشد . از طرفی ، جادو در خواب می تواند سمبل دسته ای از ترس های ناشناخته و قدیمی شما باشد . این ترس ها می توانند ریشه در دوران کودکی شما داشته باشند .

این خواب از شما می خواهد تا به طور جدی به دلیل ترس ها و نگرانی های خود دست پیدا کنید . با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر و در زندگی بیداری ، چه عوامل ، افکار یا افرادی ، برای شما مجهول و ناشناخته و وحشت اور هستند ؟ دلیل مرموز یا ناشناخته ماندن آن ها چیست ؟

تعبیر خواب جادوگر

اگر در خواب فرد دیگری را در حال جادوگری ببینید ، این فرد و ویژگی های آن می تواند سمبل آن دسته از خلقیات و رفتارهایتان باشد که از آن ها بیزار یا غافل هستید. جادوگر می تواند به بعدی از شخصیت شما اشاره داشته باشد که مایل است تا تغییرات بی واسطه ای در ساختار زندگی ایجاد کند. عملکرد شما در رویا می تواند به اهداف و انگیزه های درونی اشاره داشته باشد. همان طور که گفته شد انسانی که در رویا مشاهده میکنید بعدی از شخصیت خوده شما می باشد. اگر از این انسان واهمه داشته باشید یعنی از امیال و غرایز یا آرزوهای نهفته در خود واهمه دارید.

 آیا در حال انکار غریزه ای خاص هستید که ممکن است با بروز آن به سمت نامتعادلی حرکت کنید؟ زمانی که احساس کنید کنترل خود بر این غرایز ناخوشایند را از دست داده اید، آن ها را به گونه ای نگران کننده و تنش برانگیز در رویا مشاهده میکنید. شما در این زمان به دنبال فرار از این ابعاد هستید یا می خواهید آن ها را بازنگری یا اصلاح کنید؟ به هر حال شما در حال شناخت این بعد از شخصیت خود هستید و می توانید انتخاب و عملکرد آگاهانه تری را در پیش بگیرید.

اگر در خواب احساس کنید که جادوشده اید ، این خواب به ترس های شما درباره ی خودتان و عملکردی که از خود نشان می دهید اشاره دارد . این احساس شما می تواند کاملا نشات گرفته از بدبینی و ترس شما باشد که بی پایه و غیر منطقی است .

این خواب فردی را نشان می دهد که احساس می کند تحت تاثیر عواملی ناشناخته یا خارج از کنترل ، دست به کارهایی می زند که از آن ها بیزار یا ناراضی است .

تعبیر خواب جادو و نیرو های پلید

اگر در رویا احساس کنید که تحت تاثیر جادوی سیاه قرار گرفته اید و زندگی شما در کنترل اراده ی انسان ها یا نیروهای پلید است، و از طرفی دیدن این رویا نوعی احساس ترس یا نگرانی را در شما ایجاد کند، باید بدانید که جادو در رویای شما به موضوعی ناشناخته و غیر مستدل اشاره دارد.

شما از وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی یا قرار گرفتن در موقعیت های غیر قابل کنترل واهمه دارید. ممکن است این موضوع در زندگی بیداری بر شما تاثیر منفی گذاشته باشد و عملا شما را متوقف کرده باشد. این رویا از شما می خواهد تا ترس ها و نگرانی های خود را بازنگری کرده و اجازه ندهید که ترس های بی پایه، شما را از حرکت به سمت اهدافتان یا لذت بردن از زندگی باز دارد.

نیروهای پلید می تواند به جهان بینی شما درباره ی خوبی و بدی و قطب مثبت و منفی اشاره داشته باشد. در جهان بینی شما نیروی غالب به دست کدام قطب است؟ ممکن است احساس کنید که خوبی و بدی به یک اندازه وجود دارند یا برای این دو عنصر وجودی مجزا قائل شده و همواره آن ها را در جنگ ببینید.

 شاید بهتر باشد تا دیدگاه خود نسبت به زندگی و مساله ی خوبی و بدی و معیار خود برای سنجش این موضوعات را مورد بررسی قرار دهید. این دیدگاه ها بر چه اساس در شما شکل گرفته و قدرت پیدا کرده اند؟ چگونه پیروی از این افکار تاثیر بدی را در شما به جای گذاشته و شما را متوقف ساخته است؟ چطور می توانید انعطاف پذیری بیشتری برای شناخت و درک خود و زندگی خود نشان بدهید؟

 • ريحانه معيني

  ريحانه معيني

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۵:۲۸:۱۰

  سلام، من بارها توي خواب خونه اي رو ميبينم كه تو بيداري تاحالا نديدمش ولي توي خواب كاملا اونجارو ميشناسم، يه خونه ويلايي خيلي بزرگ و پر از اتاق و تراسه، هر دفعه يكسري جزئياتش متفاوته ولي توي خواب ميدونم كه همونجا ام، چند شب پيش خواب ديدم كه اونجا ام و جوش مسموم شده و وجود موجودات پليد رو حس ميكردم و اون حس امنيت و شوق هميشگي توي اون خونه جاشو به ترس و دلهره داده بودو روشنايي خونه هم كم شده بود، ديشب هم دوباره خواب اون خونه رو ديدم، وقتي از تراس اتاقم رفتم بيرون(تراس هايي كه ميبينم همه به بيرون راه داره)، يكم كه فاصله گرفتم پشت خونه يه مرد جادوگر رو ديدم كه سر پرنده هارو ميكند و انگار كركس بودن، بعد يه نفر ديگه رو ديدم كه بدنش انسان بود ولي سرش به شكل مار و ببر بود، ترسيده بودم و دلم ميخواست از بينش ببرم ولي جرعت نميكردم، چند لحظه بعد هم حس ميكردم جادو شدم، خواب عجيبي بود و خيلي دلم ميخواد تعبيرش رو بدونم، ممنونم

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام دوست عزیز، تعبیر خواب شما در سایت قرار گرفت، می تونید از لینک زیر مطالعه اش کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/307833-تعبیر-خواب-با-موضوع-جادو