تعبیر خواب تجاوز کردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تجاوز کردن

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با صحنه های جنسی یا تنش آفرین مثل تجاوز رو به رو شویم و پس از بیدار شدن، احساس ترس و نگرانی بر ما غلبه کند و نوعی بدبینی نسبت به خود یا دیگران پیدا کنیم. خواب هایی با موضوع تجاوز جنسی در کمتر مواردی به امیال جنسی انسان اشاره دارند. این خواب ها به دیدگاه های شما درباره ی حریم خصوصی و نحوه ی تاثیر گذاری و تاثیرپذیری انسان ها اشاره دارند.

خوابی با موضوع تجاوز از شما می خواهد تا حریم خصوصی خود را شناخته و همان طور که دوست ندارید کسی به حریم شخصی شما تجاوز کرده و برای زندگی شما قانون گذاری کند، از تحمیل افکار و عقاید خود به دیگران نیز خودداری کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که با فرد متجاوز درگیر شده اید، این خواب می تواند به درگیری ذهنی شما در طول روز ها یا ماه های اخیر اشاره داشته باشد. مثل درگیری و تضادی که در اثر دو عقیده یا ارزش متفاوت در ذهن شما ایجاد شده است و احساس می کنید که با منطق خود قادر به درک شرایط و اتخاذ یک تصمیم روشن نیستید.

این خواب از شما می خواهد تا منشا به وجود آمدن این تضاد را شناخته و درک کنید که لازم است تا پیش از هر چیز به نوعی صلح درونی دست پیدا کنید و آرامش روانی خود را بازیابی کنید. زمانی از موضوع و چالش مربوطه فاصله گرفته و حقیقت خود را جست و جو کنید. سپس از خودتان بپرسید که آیا لازم است تا با تنش و فشار، خود را به پذیرش برنامه یا فکر یا ارزشی وادار کنید که هیچ فایده ای برای شما نداشته بلکه صرفا در شما تنش های بیشتری را ایجاد می کنند؟

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی در حال تجاوز به حریم خصوصی شماست، توجه داشته باشید که فکر کردن به این فرد، چه احساس یا فکری را در شما زنده می کند؟ این فکر شما را به یاد چه خاطرات یا تجاربی می اندازد؟ این فرد چگونه با چالش ها و درگیری های فکری فعلی شما در زندگی بیداری مرتبط است؟ درسی که از این فرد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی باشد؟ در هر صورت این خواب از شما می خواهد تا هیچ عقیده یا فکری را به خود تحمیل نکرده و آرامش خود را مد نظر قرار دهید. شما مجبور به پیگیری هیچ هدفی نیستید مگر این که در خود انگیزه ای سرشار را پیدا کنید.

ممکن است در این زمان دچار نوعی احساس عدم اعتماد به نفس یا خود کم بینی شده باشید. مانند زمانی که احساس می کنید از جامعه عقب افتاده اید یا موفقیت های شما در مقایسه با بسیاری از هم سن و سالان یا هم صنفی هایتان کم می باشد. خوابی با موضوع تجاوز به شما می گوید که این مقایسه ی انتراعی و غیر منطقی، در حال ضربه زدن به روان و ایجاد انرژی منفی در شماست و لازم است تا به این افکار منفی پایان دهید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...