تعبیر خواب تبعید شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تبعید شدن

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی در حال تبعید شدن است، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. تبعید در خواب می تواند به نوعی تبعیض یا درگیری فکری در شخص رویابین اشاره داشته باشد. ممکن است خود را به خاطر اتفاقاتی که افتاده است محکوم کرده باشید و در حال مسدود کردن برخی از افکار و عقاید خود باشید.

در واقع خوابی با محتوای تبعید کردن، نشان دهنده ی روانی سرزنشگر است. این خواب از شما می خواهد تا علت این درگیری فکری و افکاری که باعث می شوند نسبت به خودتان نوعی رفتار سرکوبگرانه و محکوم کننده را داشته باشید را شناخته و اجازه ندهید که این افکار منفی در شما تداوم پیدا کند.

اگر در خواب احساس کنید که به مناطق سردسیر تبعید شده اید، این خواب به نوعی بی انگیزگی جدی اشاره دارد که در اثر وقوع یک اتفاق ناراحت کننده، در روز ها یا ماه های اخیر در شما ایجاد شده است. این خواب از شما می خواهد تا خود را به خاطر اتفاقاتی که افتاده است بخشید و اجازه ندهید که اتفاقات ناراحت کننده، قدرت روانی شما را از بین ببرد. زمانی که شما به سرزنش خود می پردازید یا جلوی بروز ناراحتی را می گیرید، به نوعی در حال تبعید کردن خودتان هستید. نوعی تبعید روانی که جلوی رشد و نشاط شما را می گیرد.  مناطق سردسیری یعنی هم اکنون سکوت و جهل حکم فرما شده و شما نیازمند بیان مساله ای هستید که منجر به ایجاد بی انگیزگی در درون شما شده است.

اگر در خواب مشاهده کنید که در تبعید مورد آزار و اذیت قرار می گیرید، باید بدانید که این خواب، نشان دهنده ی نوعی دیگری فکری است که در درون خود احساس می کنید. درگیری ای که موجب از بین بردن قوای روانی شما و مختل کردن افکار شما برای پیدا کردن یک راه حل موثر شده است. لازم است تا پیش از هرگونه اقدامی، به این دیگری و اغتشاش فکری خاتمه دهید.

اگر در حین دیدن این خواب، با افرادی مواجه شوید که می دانید در زندگی بیداری مرده اند، باید بدانید که افراد مرده در خواب، نشان دهنده ی عادات فراموش شده ی ما در زندگی بیداری می باشند. افکار و ارزش هایی که احساس می کنیم مدت ها پیش کنار گذاشته شده اند و دیگر اعتقاد قلبی به آن ها نداریم. اما این خواب نشان می دهد که این افکار نه تنها در شما زنده هستند بلکه به شکل غیر مستقیم، در حال تاثیر گذاری بر رفتار و عملکرد شما می باشند. این خواب از شما می خواهد تا ماهیت این افکار متوقف شده را شناخته و در صورت مثبت بودن، به بازیابی آن ها بپردازید. ممکن است این عادت ها و ارزش ها به شما کمک کنند تا از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید.

اما در صورتی که این افراد برای شما بیشتر یادآور عادت ها و ارزش های منفی باشند، این خواب از شما می خواهد تا متوجه تاثیر غیر مستقیم آن ها بر روی رفتار و عملکرد خود شده و اجازه ندهید که در شما تداوم پیدا کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...