تعبیر خواب پیاده روی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پیاده روی

ورزش ها و فعالیت هایی که برای تقویت بدن در دنیای واقعی انجام می شوند ممکن است در خواب ظاهر شوند و توجه ما را به این عمل خاص جلب کنند. پیاده روی نوعی رایج از فعالیت بدنی می باشد که بسیاری از افراد آن را به صورت مرتب و حرفه ای برای داشتن سلامت جسمی انجام می دهند. این خواب می تواند توسط فردی که در زندگی بیداری هیچ گونه فعالیت بدنی نیز ندارد دیده شود. در این حالت می توان گفت که پیاده روی اشاره به مهارت ها و زمینه هایی دارد که می توانید از لحاظ روانی در آن ها فعالیت داشته باشید و خود را برای مواجهه با مشکلات روانی، تجهیز کنید.

بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن خوابی با موضوع پیاده روی، چه احساسی را تجربه می کنید. حتی این که در چه ساعتی از روز و در چه محیط هایی مشغول پیاده روی هستید، می تواند در تعبیر خواب موثر باشد. همان طور که پیاده روی در دنیای بیداری برای جسم انسان مفید است، در خواب نیز نشان دهنده ی فعالیتی مداوم و روزمره است که به شما کمک می کند تا روانی سالم و با نشاط داشته باشید. خواب از شما می خواهد تا این فعالیت ها را شناخته و از آن ها برای برون رفت از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری استفاده کنید.

اگر احساس می کنید که در روز ها یا ماه های اخیر دچار کسالت یا بی انگیزگی شده اید، خوابی با موضوع پیاده روی از شما می خواهد تا به سلامت روان خود اهمیت داده و بازده عملکرد خود را با مشغول شدن به فعالیت های الهام بخش روانی افزایش دهید. این خواب به این معنا نیست که پس از بیدار شدن به عمل پیاده روی بپردازید بلکه از شما می خواهد تا به روان خود و فعالیت های خلاقانه ای که آمادگی روانی را در شما ایجاد می کنند اهمیت دهید. مثل مطالعه، مدیتیشن و مسائلی از این قبیل.

تفاوتی ندارد که در خواب به همراه چه کسی در حال پیاده روی هستید. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. برای این که دلیل حضور سمبلیک دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس، فکر یا خاطره ای را در شما زنده می کند؟ درسی که از این اشخاص می گیرید چگونه به شما کمک می کند تا از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید؟

اگر در خواب مشاهده کنید که به همراه فردی که مرده است در حال پیاده روی هستید، باید بدانید که فرد مرده، نشان دهنده ی عادت ها و ارزش های فراموش شده ی شما در زندگی بیداری می باشد. این خواب نشان می دهد که این عادت ها نه تنها در شما از بین نرفته اند بلکه در حال تاثیر گذاشتن بر عملکرد روزمره ی شما و تصمیماتتان هستند. برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، شما را به یاد کدام دوره از زندگی گذشته تان می اندازد؟ چه درس هایی از این شخص می گیرید؟ تاثیر پذیری از این شخصیت چگونه به شما کمک می کند تا از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری گذر کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...