تعبیر خواب به دیدن پزشک رفتن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب به دیدن پزشک رفتن

ممکن است در خواب خود مایل باشید به دیدن یک پزشک بروید. حال این مراجعه می تواند جهت دریافت درمان باشد یا صرفا آن پزشک نقش یک دوست را داشته باشد. اگر در خواب، برای دریافت درمان، نزد یک پزشک بروید، این خواب می تواند به نیاز فوری شما برای توجه به سلامت روانی تان اشاره داشته باشد. ممکن است در زندگی بیداری شدیدا درگیر احساس اضطراب، استرس و درد های روانی باشید و این خواب از شما می خواهد تا درد های کهنه ی خود را شناخته و اجازه ندهید سرباز گذاشتن این زخم ها، شما را در چرخه ی رفتار ها و عادت های فرسایشی و غلط قرار دهد.

اگر در خواب مشاهده کنید که دوست شما یک پزشک است و برای دیدن او قصد رفتن دارید، این خواب از شما می خواهد تا درمانگر درونی خود را بشناسید و از او برای بهبود وضعیت زندگی خود و حال روانی تان استفاده کنید. اگر علاقه مند به روانشناسی یا شناخت انسان هستید از تجربیات و دیدگاه های خود برای ترمیم ناراحتی های فعلی در زندگی استفاده کنید.

ما بسیار از دوستان خود تاثیر پذیر هستیم. دیدن یک دوست پزشک در خواب می تواند به این معنا باشد که بهتر است خود را هر چه بیشتر در معرض مطالب، علوم و افکار درمانگرانه قرار دهید. این کار به شما کمک می کند تا نوعی رشد شخصی را در پیش بگیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...