تعبیر خواب بوسه و بوسیدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بوسه و بوسیدن

بوسه می تواند در خواب، به اشکال و در موقعیت های مختلفی ظاهر شود. در حالت کلی، بوسیدن روشی برای کسب شناخت و ابراز محبت است. در ظاهر به نظر می رسد که فرد کششی عاطفی نسبت به موضوع مورد نظر دارد اما بوسه کمک می کند تا فرد شناخت عمیق تری نسبت به فرد یا موضوع مقابل پیدا کند. فردی که در خواب مشغول بوسیدنش هستید سمبل انگیزه ها و آرزو های درونی شماست. آرزو هایی که برای فرد خودتان در نظر گرفته اید و در پی بررسی و شناخت ماهیت این اهداف هستید. برای این که دلیل حضور سمبلیک این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که او برای شما یادآور کدام افکار و احساسات مثبت است؟ او چه ارتباطی با چالش ها و پرسش های فعلی شما در زندگی بیداری دارد؟

اگر در خواب مشاهده کنید که در حال بوسیدن فردی هستید که در دنیای واقعی، علاقه ی زیادی به او دارید، باید بدانید که فرد مورد علاقه، اشاره به بخش بزرگی از انگیزه های شما در زندگی دارد. این انگیزه ها صرفا رمانتیک نیستند و می تواند به نیروی زندگی و انگیزه ی شما از زیست اشاره داشته باشند. این خواب از شما می خواهد تا انگیزه های خود را بازخوانی و بررسی کنید و ماهیت مسائلی که در حال پیشبردن شما در زندگی هستند را درک کنید. چه چیزی به شما انگیزه می دهد تا به ادامه تحصیل بپردازید؟ چه مساله ای به شما قدرت می دهد تا یک هنرمند باشید یا شغل فعلی خود را ادامه دهید؟ بوسیدن در خواب ظاهر می شود تا شما را متوجه این انگیزه ها کند. انگیزه هایی که ممکن است گاهی ماهیت پوچ یا غیر معقولی داشته باشند. این تفسیر قوی تر می شود زمانی که در خواب، در حال بوسیدن فردی باشید که در زندگی بیداری از او ضربه خورده اید یا از او متنفر هستید.

بوسیدن فردی منفور، نشان دهنده ی آن است که احتمالا انگیزه هایی غیر منطقی یا پوچ را دنبال می کنید که در نهایت برای شما نارضایتی به همراه خواهند داشت. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که کدام دسته از انگیزه های شما در دنیای بیداری، غیر منطقی و بیهوده هستند؟ چه افکاری شما را تشویق می کنند تا به پیگیری این افکار بیهوده بپردازید؟ چگونه می توانید از تداوم این افکار منفی جلوگیری کنید؟

اگر در خواب احساس کنید که در حال بوسیدن فردی ناشناس هستید، باید بدانید که افراد ناشناس، نشان دهنده ی ابعاد ناشناخته ی شخصیت خودتان هستند. مثل استعداد یا مهارتی روانی که نادیده گرفته شده یا هنوز ارزش آن را درک نکرده اید. اگر این فرد ناشناس احساسی مثبت را در شما ایجاد کند، یعنی این مهارت نادیده گرفته شده می تواند بسیار برای شما مثبت باشد. مثل یک استعداد هنری که پیش از این برای شما جنبه ی سرگرمی و روزمره داشته است. این خواب از شما می خواهد تا به بررسی و شناخت استعداد های درونی خود بپردازید و با تقویت آن ها، به گسترش زمینه های مختلف زندگی خود بپردازید.

اگر در خواب مشغول بوسیدن فردی باشید که احساس می کنید همسر یا نامزد شماست، باید بدانید که این خواب، اشاره به اشتراکات و پیوند های فکری و عقیدتی جدید شما در زندگی بیداری دارد. یعنی ایده ها و جهان بینی جدیدی که در حال درک آن هستید. این افکار جدید صرفا رمانتیک نیستند و می تواند عقاید مذهبی و علمی شما را نیز شامل شوند. این خواب از شما می خواهد تا از موقعیت های جدید، برای گسترش مهارت های خود استفاده کرده و به تغییر شرایط زندگی خود بپردازید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...