تعبیر خواب بازی شانس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بازی شانس

دیدن بازی قمار و بازی هایی که بر اساس شانس صورت می گیرند ، به واکاویه نگاه شما به بحث شانس و اقبال در زندگی روزمره می پردازد .

ممکن است در زندگی واقعی احساس کنید که بر اساس بدشانسی و اقبال بد خود ، به واقعه ای دچار شده اید ، حال این که حقیقتا پدیده ای به اسم شانس وجود ندارد!

طبق قوانین احتمالات ، باید برای همه ی انسانها در طول چندین سال ، تقریبا به یک اندازه اتفاقات مثبت یا منفی بیوفتد .

این خواب م یتواند نشان دهنده ی دیدگاه شما درباره ی این موضوع باشد که چرا افرادی به رغم همه ی تلاش خود ، بدشانس یا به شکل غیر معمولی خوش شانس هستند ؟ این طرز فکر کم کم این احساس را در شما به وجود می آورد که حقیقتا قدرتی به اسم شانس وجود دارد و وقوع این شرایط را برای شما یا دیگران ناگزیر ساخته است .

در روم قدیم فورتونا سبب همه ی بدشانسی ها شناخته می شد . خدایی که خوش شانسی و بدشانسی را به شکل ناعادلانه ای در بین مردم تقسیم میکرد .

اگر در خواب شیئی را برای ایجاد خوش شانسی حمل کنید یا به فالگیر و آینده بینان مراجعه کنید ، نشان دهنده ی وجود این گرایشات و یا اعتقاد به شانس در شخصیت شماست .

این خواب ها به شما یادآور می شوند که تمام خوش شانسی ها و بدشانسی ها در حقیقت قابل توضیح هستند .

به گفته ی پاولا برسان روانشناس دانشگاه پاودا: ما زندگی خود را به این وابسته می بینیم که اتفاقات را به نحوی به هم ربط دهیم و به آنها معنی ببخشیم .

کسانی که به این نوع تفکر گرایش دارند ، خیلی شدیدتر اتفاقات را به سرنوشت یا قدرت های ماورائی نسبت می دهند . این یک توهم فکری است ، حتی اگر  باعث شود که زندگی کردن راحت تر باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...