تعبیر خواب آویختن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آویختن

آویختن با احساساتی مثل درگیری، اسارت، تحت تاثیر بودن و ناگزیر بودن مرتبط می باشد.  حلق آویز شدن در خواب به ترس و اضطراب شما درباره ی آسیبی که در نتیجه ی خیانت فرد یا گروهی خاص به شما وارد شده است اشاره دارد. اگر در خواب فردی حلق آویز شده را در حال تقلا ببینید، این خواب می تواند به شروع دوره های جدیدی در زندگی شما اشاره داشته باشد. این معنا قوی تر می شود اگر در خواب فرد حلق آویز شده بمیرد.

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی را در یک جمع حلق آویز کرده اند، این خواب می تواند استعاره از جمع دوستان یا محیط شغلی شما باشد. ممکن است در این زمان نسبت به نیات افراد دچار شک و بدبینی شده باشید. این خواب از شما می خواهد تا دلیل بدبینی خود را جست و جو کرده و در صورت لزوم، از جمعی که با ارزش های شما مطابقت ندارد دوری کنید.

خوابی با موضوع حلق آویز شدن می تواند به نگرانی فرد درباره ی غرض ورزی دیگران مرتبط باشد. فردی که احساس می کند به نوعی مورد تجاوز قرار گرفته. این خواب از شما می خواهد تا با بازیابی اعتماد به نفس خود، اجازه ندهید که دیگران از ضعف شما سواستفاده کنند. از طرفی ممکن است این بدبینی شما کاملا بی پایه و در اثر افکار منفی ای باشد که در شما پرورش یافته اند.

آویزان بودن می تواند در مواردی سمبل رانده شدن از موضوع یا فردی باشد که شما را تحت تاثیر قرار داده. ممکن است احساس کنید که آن ها افرادی منتقد هستند که با بی منطقی های خود شما را بیزار ساخته اند. اگر در خواب خود را به عنوان یک مامور اعدام ببینید، این خواب به شما توصیه می کند تا در انتقاد کردن به دیگران حدی از اعتدال را رعایت کنید . به شکلی که انتقاد های شما باعث دلسردی و مایوس شدن آن ها نشود.

رویای آویخته بودن در مواردی می تواند به احساس گناهی که در شما شکل گرفته اشاره داشته باشد. این خواب نشان می دهد که احساس عذاب وجدان شما را منفعل ساخته. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که دلیل عذاب وجدان شما چیست؟ چه مقدار از این عذاب وجدان منطقی می باشد؟ چگونه می تواند به شیوه ای منطقی و درست از این تنگنا خارج شده و به جبران آن بپردازید؟

آویخته شدن یا اعدام شدن می تواند نماد شکنجه شدیدی باشد که در روان خود احساس می کنید و وضعیت شما را دشوار ساخته است. این خواب از شما می خواهد تا به وضعیت روانی خود وجه کرده و اجازه ندهید این مشکلات شما را متوقف یا ضعیف سازد.

اگر در خواب گلدانی را به صورت آویخته در ورودی یک خانه ببینید، این خواب می تواند هشداری درباره ی سلامت شما باشد. برخی معبرین عقیده دارند که گلدان آویخته می تواند سمبل رحم باشد. در این حالت هر گونه نقصی که در گلدان ببینید، می تواند به نگرانی های شما درباره ی جسم و بدنتان صحبت کند.

اگر در خواب مشاهده کنید که لباس های خود را پس از شستن آویزان کرده اید، این خواب می تواند به تلاش شما برای پنهان ساختن موضوع یا اشتباهی اشاره دارد که بهتر است فاش نشده و از دیگران پنهان بماند.

فرد یا چیزی که در خواب شما آویخته شده است سمبل بخشی از افکار و شخصیت شماست که هم اکنون دچار چالش شده است. با دیدن این خواب باید به این مشکلات توجه بیشتری کرده و به دنبال پیدا کردن راه حلی موثر برای آن ها باشید.

این خواب از شما میخواهد تا وابستگی های بیهوده ی خود را از بین برده و دلایل ارزشمند دیگری را برای زندگی بیابید. اجازه ندهید که انسان های ناامید و دلسنگ، شما را از تلاش برای رسیدن به اهدافتان ناامید سازند. باور به این که شما با قدرت روانی بیشتر خود در سطح بالاتری از این انسان های مطلقا بدبین و ناامید قرار گرفته اید، به شما کمک خواهد کرد تا با پشتکار بیشتری به حرکت در مسیر زندگی مطلوب قدم بردارید.

بسیار مهم است که درونیات و افکار خود را شناخته و آزادانه به کشف آن ها بپردازید. به جای سرکوب به منابع آگاهی عمیق تر و وسیع تری متصل شوید و از پشتیبانی معنوی بهره مند شوید.

اگر در رویا، اشیا یا چیزهای غیر جاندار را آویخته مشاهده کنید، این خواب به تلاش شما برای بازکاوی و شناخت مساله ای خاص اشاره دارد که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است.

اگر در رویا یک حیوان را به صورت آویخته مشاهده کنید، باید توجه داشته باشید که آن حیوان به کدام دسته از غرایز و افکار شما اشاره دارد؟ در ادامه هم اکنون چه مقدار به این غرایز و افکار توجه دارید؟ در واقع رویکرد شما نسبت به این غرایز در چه جهتی می باشد و این رویکرد چه اندازه مثبت یا منفی می باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...