تعبیر خواب آشتی کردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آشتی کردن

ممکن است در خواب های خود مشاهده کنید که با فردی آشتی می کنید، در حالی که با این فرد در دنیای واقعی، در وضعیت قهر و جدایی به سر می برید. در این حالت باید بدانید که خواب شما می تواند حامل پیام های پنهان متفاوتی باشد من جمله این که در واقعیت، در حال پیگیری و زنده کردن برخی عادت های قدیمی هستید، که ممکن است بنا به دلایلی از آن ها فراری شده باشید. اما هم اکنون در حال بازگشت به آن عادت ها و چرخه ها هستید.

برای این که جنس این رفتار ها را بشناسید می توانید به شخصیت فردی که با او در خواب آشتی کرده اید رجوع کنید. اگر این فرد احساس عاشقانه و رمانتیک شما را در برهه ای برانگیخته است، این خواب می تواند نماد بیدار شدن چنین احساساتی در درون شما باشد. این خواب می تواند نماد یک فرصت دوباره برای تجربه ی احساس دوستی و صلح باشد.

انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم در اغلب اوقات سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس، فکر یا خاطره ای را درون شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه به شما کمک می کند تا از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری گذر کنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...