تعبیر خواب خواستگاری

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خواستگاری

خواستگاری در خواب می تواند به موقعیت ها و پیشنهادات جدیدی که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن ها رو به رو هستید اشاره داشته باشد. این پیشنهادات صرفا زمینه های عاطفی را شامل نشده و می تواند نشان دهنده ی پیشنهادات جدید شغلی یا حتی عقاید جدیدی باشد که در معرض آن ها قرار گرفته اید. خواستگاری در خواب استعاره از یک تصمیم گیری مهم است که در زندگی بیداری با آن رو به رو شده اید و شما را به چالش کشیده است، مثل پذیرفتن یک دوست یا گروه دوستی جدید که شما را با فضای ذهنی جدیدی رو به رو می کند.

بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن این خواب چه احساساتی را تجربه می کنید و در زمان دیدن مجلس خواستگاری، با چه چالش ها یا صحبت هایی رو به رو می شوید. تفاوتی ندارد که مجلس خواستگاری مربوط به کیست و چه انسان هایی در این مجلس حضور دارند. تمام انسان هایی که در خواستگاری مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. برای این که دلیل حضور سمبلیک این اشخاص را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس، فکر یا خاطره ای را در شما زنده می کند؟ اگر این افراد را در زندگی بیداری می شناسید، توجه داشته باشید که چه درسی از این اشخاص گرفته اید و این درس چگونه به شما کمک می کند تا از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید؟

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به خواستگاری شما آمده است، توجه داشته باشید که این فرد، چه وجه شباهتی یا موقعیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری در معرض آن ها قرار گرفته اید. این شباهت می تواند یک شباهت اسمی یا شغلی ساده باشد. از طرفی توجه داشته باشید که در خواب، چه احساسی نسبت به پیشنهاد ازدواج دارید؟ اگر این پیشنهاد در خواب برای شما ناخوشایند یا ناراحت کننده باشد، یعنی موقعیت های جدیدی که در زندگی بیداری با آن ها رو به رو شده اید، بر خلاف ارزش ها و خواسته های قلبی شماست و علاقه ای به پذیرش آن ها ندارید. اما اگر احساس کنید که این شخص مطابق میل شماست، یعنی موقعیت های جدید برای شما خوشایند هستند.

اگر فردی که در خواب به خواستگاری شما آمده است را نشناسید و ماهیت او برای شما روشن نباشد، باید بدانید که او سمبل ابعاد ناشناخته ی شخصیت شماست. اگر نسبت به او نظری مثبت داشته باشید، یا احساس کنید که او بسیار به شما علاقه مند است، نشان دهنده ی این معناست که انگیزه های جدیدی که در حال شکل گیری در ذهن شماست بسیار مثبت بوده و به سرعت به شما کمک می کند تا زمینه های مختلف زندگی خود را گسترش داده و به اهداف جدیدی دست پیدا کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که به خواستگاری فرد مورد علاقه ی خود رفته اید، این خواب نشان دهنده ی تلاش شما برای شناخت یا تثبیت یک موقعیت جدید می باشد. این موقعیت جدید صرفا عاطفی نیست و می تواند به یک موقعیت شغلی، یا تکمیل یک مهارت یا ایده در ذهن شما اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا ترس ها و توانایی های خود برای رسیدن به این موقعیت جدید را شناخته و برای رسیدن به اهداف خود اقدام کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...