تعبیر خواب حرف زدن با معشوق

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب حرف زدن با معشوق

بسیار اتفاق می افتد که در خواب، با فرد مورد علاقه ی خود رو به رو شویم یا فردی را مشاهده کنیم که نوعی کشش قلبی را در ما ایجاد می کند. اگر فردی که به عنوان معشوق در خواب مشاهده می کنید و حرف های او را می شنوید، را در دنیای واقعی نشناسید، باید بدانید که این فرد، اشاره به ابعاد ناشناخته ی افکار و شخصیت خودتان دارد. مثل استعداد هایی که در شما وجود دارند اما هنوز برای شکوفایی و تقویت مهارت های مرتبط با این استعداد ها تلاش نکرده اید.

 حرفی که بین شما و معشوق رد و بدل می شود، اشاره به چالش ها و مسیر هایی دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن ها رو به رو هستید. به طور مثال اگر در خواب درباره ی یک احساس بد یا دلتنگی با معشوق خود صحب کنید یا در حین دیدن این خواب، احساس کنید که شما یا معشوق در حال گریه کردن هستید، این خواب از شما می خواهد تا با صراحت بیشتری درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران صحبت کنید. اجازه ندهید که سرکوب ناراحتی ها و احساسات، بیش از این شما را در تنگنا قرار دهد.

ممکن است در خواب، خود را در حال حرف زدن با معشوقی مشاهده کنید که در زندگی بیداری از عشق شما نسبت به خود مطلع نیست. این خواب از شما می خواهد تا به تقویت مهارت های ارتباطی خود پرداخته و از این طریق به گسترش منافع خود در زمینه های مختلف زندگی کمک کنید.

اگر در خواب احساس کنید که معشوق شما حرفی را به زمان می آورد اما سخن او گنگ و نا مفهوم است، یا پس از بیدار شدن، دیگر حرف او را به یاد نمی آورید، این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که بیش از گذشته به اهداف و انگیزه های قلبی و شخصی خود توجه داشته باشید. این اهداف صرفا عاطفی و رمانتیک نیستند و می توانند زمینه های مختلفی از زندگی شما را شامل شوند مثل برنامه هایی که برای گسترش کسب و کار خود داشته اید یا هنری که مدت هاست علاقه مند به یادگیری آن هستید.

این خواب از شما می خواهد تا به ندای قلب خود گوش داده و از آن برای انتخاب هدف و انگیزه ی جدید خود در زندگی استفاده کنید. اگر در حین حرف زدن با معشوق، احساس کنید که از شما ناراحت و دلگیر است، در حالی که در زندگی بیداری، معشوق شما چنین حرفی را بر زبان نیاورده، باید بدانید، فردی که به عنوان معشوق در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت خودتان است. این خواب نشان دهنده ی ناراحتی معشوق در دنیای واقعی از دست شما نیست، بلکه پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که اجازه ندهید عدم توجه به ذوق و علایق شخصی، در شما احساس دلسردی و ناامیدی و بی انگیزگی ایجاد کند.

اگر در خواب و در حین حرف زدن با معشوق احساس کنید که فرد مقابل از شما خواسته ای دارد، به طور مثال به شما بگوید که گرسنه یا نیازمند به یک خوراکی خاص است، این خواب به نیاز درونی شما برای کسب یک دانش و آگاهی جدید اشاره دارد. مثل مطالعه درباره ی فلسفه ی مرگ و زندگی یا مطالعه درباره ی هدفی که در پیش دارید. این مطالعه به شما کمک می کند تا از نظر فکری غنی شده و قدرت بیشتری برای پیگیری خواسته های قلبی خود به دست آورید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...