تعبیر خواب نگاه کردن به آسمان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نگاه کردن به آسمان

نگاه کردن به آسمان یک کنش طبیعی می باشد که می تواند در موقعیت ها و شرایط مختلفی در مورد آن اقدام کنید. در ابتدا باید بدانید که تفاوتی ندارد در خواب شما چه کسی در حال نگاه کردن به آسمان می باشد. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف شخصیت خودمان هستند. آن ها می توانند نماد انرژی ها یا ترس ها یا نگرانی هایی باشند که در دنیای واقعی در حال دست و پنجه نرم کردن با آن ها هستید.

به هر ترتیب، نگاه کردن به آسمان، می تواند نماد انتظار برای وقوع یک اتفاق غیر قابل پیش بینی باشد. با تمام قدرت ها و پارامتر هایی که برای آنالیز اتفاقات و دنیای خود در اختیار داریم، همواره اتفاقاتی وجود دارند که می توانند، به صورت کاملا پیش بینی نشده رخ داده و دنیای ما را دستخوش تغییر کنند.

برای این خواب توجه داشته باشید که آسمان در خواب شما به چه شکل است؟ وضعیت آسمان خود موقعیتی سمبلیک است که با تکنیک های مختلفی می توانید به تفسیر آن ها بپردازید، اما متناسب با مبحث فعلی، نگاه کردن به آسمان به لحظات و روز هایی از زندگی اشاره دارد که در حال تجربه ی آن هستید، روز هایی که آینده مبهم و تقدیر نامشخص می باشد. بیننده ی چنین خوابی ممکن است شدیدا در مورد آینده ی خود دچار سردرگمی و احساسات مبهم شده باشد یا احساس کند حتی نمی داند صبح روز بعد چه در پیش خواهد داشت.

این خواب از شما می خواهد تا احساسات منفی را از خود دور کنید، چون کمکی به شما نخواهند کرد. خنثی بودن در شرایط مبهم می تواند محافظ خوبی برای تمرکز و انرژی شما باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...